ZANUSSI ZWQ 36121

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1965018/zanussi-zwq-36121.jpg

    0

Bezproblémový přístup k praní vašeho oblečení Dávkovač pracího prostředku této pračky s vrchním plněním se snadno plní a stejně snadno i čistí, a zajišťuje tak skvělé výsledky náplň po náplni. Minimální spotřeba energie a maximální úspora peněz Tato velmi výkonná pračka, která potřebuje o 10 % méně energie než běžné »

Recenze ZANUSSI ZWQ 36121

Ivana Pračku Zanussi jsem zvolila po delším srovnávání s ostatními značkami a také protože jsem předešlou pračku měla také Zanussi, která vydržela 14 let bez větších investic do oprav. Vodítkem výběru pro mne byly zejména recenze od ostaních zákazníků. Po jejich přečtení jsem byla velmi rozčarovaná, protože jsem zjistila, že dnes už opravdu asi na trhu není výrobek, který by majiteli sloužil přiměřeně dlouhou dobu.Tuto pračku používám 1 měsíc, vše funguje, jak má, ale za tak krátkou dobu, nelze žádný výrobek hodnotit. Ráda bych napsala kladné hodnocení třeba po pěti letech. Bohužel to už se obchodníci zákazníků na hodnocení neptají.

iloberka Pračka je tichá, prádlo dobře vyprané i vyždímané, zatím není co bych ji vytkla. Zásobník na prací prostředky se dá lehce vytáhnout a vyčistit. Výběr programů je víc než dostačující, zatím jsem je všechny nevyzkoušela.

Kratochvílová pračka pere dobře, mohla by být míň hlučná při ždímání, celkově jsem spokojená

Zefir Splnila naše očekávání, za tu cenu výborná pračka. Máme ji krátce, zatím není nic , co by bylo možno vytknout.Vše bez problémů

Marie Snadné ovládání, možnost přeprat trička jen na 30 minut, při 1200 otáčkách trošku hlučnější, ale i tak do paneláku ideální.

+ Přidat hodnocení více...