WHIRLPOOL WTLS 65912ZEN

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2983984/whirlpool-wtls-65912zen.jpg

    0

Šetrná a  energeticky úsporná pračka Whirlpool WTLS 70912 s inovativní technologií ZEN v energetické třídě A+++. Přednosti: kapacita 6,5kg, 1200 ot./min., 6. smysl, 14 programů, displej, systém vyrovnávání nestability, eco kulička, program oblíbené. Inovativní technologie ZEN: Tato technologie nahrazuje tradiční »

Recenze WHIRLPOOL WTLS 65912ZEN

Lucka tichá, výborné programy zbytková voda ve dvířkách, ale ničemu to nevadí

ohynek Pere výborně. Ovládání je také dobré. Překvapila mě tichost praní. Bohužel tento model nemá pojistný ventil proti vytopení, ale ten se dá za pár korun dokoupit.

Dana Pračka je opravdu tichá pere výborně super programy akorát nam netesny dvířka a při vysokých otáčkách klepou tak doufám že po výměně bude vše vpořádku. Docela me to naštvalo tu nové pracky bych to nečekala.

Jiřina S cenou pračky před zdražením jsem byla velmi spokojena. Využívám prakticky všechny nabízené programy. Tyto považuji za velmi ekonomické, oproti mnou dříve používaných typů praček Whirlpool. Hodnotím velmi dobrý přehled a hlavně možnost užití R programu. Pračka je při praní velmi tichá. Nezůstávají zbytky prášku v zásobnicích. Nový motor někdy trochu slabě píská, to však nepovažuji za závadu. Při ždímání na 1200 ot./min. je pračka dost hlučná, ale asi to není možné technicky lépe vyřešit. Po ukončení praní a otevření víka trochu vody vyteče do bubnu, ale po dostatečném odstředění to prakticky nic není.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90%

(4 recenze)