WHIRLPOOL WTLS 65912

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428075/whirlpool-wtls-65912.jpg

    0

Úsporná tichá pračka s vrchním plněním WHIRLPOOL WTLS 65912, nabízí při ždímání skvělých 1 200 ot/ min, což je zárukou suššího prádla. Energetická třída A+++ slibuje velmi nízkou spotřebu energie a buben je připravený pojmout najednou 6 kg prádla. 13 programů nabízí volbu pro každý typ prádla a specialitou je program pro tiché praní v noci. Pračka přináší třídu účinnosti praní A a třídu odstřeďování B, což už je více než solidní. Hlučnost přístroje nízká. 59 dB při praní a 76 dB při odstřeďování.

Recenze WHIRLPOOL WTLS 65912

Richie Cena, kvalita. Splnia presne to co jsem chtel. Znamy nesvar s vylitim zbytkove vody z nadrzky pro prasek/saponat. Zany velky problem pokud jste s tim uz od zacatku smireni.

Emik Koupila jsem pračku stejné značky, jako jsem měla tu předchozí, a je to i tak markantní rozdíl. Je tichá, prádlo po vyždímání je skoro suché, ovládání je snadné - všechno je na displeji krásně vidět. Buben by se měl po vyprání dostat do původní polohy dvířky nahoru a z osmi praček, kt. zatím vyprala, se to stalo třikrát. Ale to je detail, otočit to rukou není obtížné :-P. Tlačítko start/stop se musí docela dost zmáčknout, aby to reagovalo.

Chasa Už třetí pračka Whirpool plněná vrchem za rozumnou cenu ve výborné energetické třídě a se slušnou úrovní ždímání a spotřebou vody. Vyšší hlučnost = daň z nižší ceny, ale při jejím umístění mimo byt nám nevadí... Nevyhovuje mi naprosto trapný jev současných vynucovaných prodloužených záruk jako dobrý marketingový nástroj prodejců ve smyslu: "Kup si k šmejdu záruku"... Nebo "Nechci šmejda zadarmo"... Výrobce a prodejce nepřímo sděluje, že může jít o pochybnou kvalitu, tak si ji občane přikup, ať jsme z toho alibisticky všichni venku, nemluvě o novém nešvaru "sebekazítek výrobků". Kšeft je kšeft, asi za každou cenu? Je to jednoduché, pokud mi tento nový výrobek nevydrží, jako oba podobné předchozí kolem 10 let, nebudu kupovat tuto značku...

Jirka Čáslav Pračka tichá, při máchání vůbec žádné poskakování po koupelně, jako předchozí Whirlpoolka. Hranatý tvar mi přijde moderní, otvírání dvířek velice měkké, příjemné. S pračkou v akci za 8000,- Kč jsem moc spokojený. Tuhá tlačítka, člověk musí zatlačit, není to dotykové ovládání. Po vyprání z víka vyteče trochu vody na buben, je to čistá voda a odhaduji tak 50 ml. Několikrát za měsíční používání se stalo, že dvířka nezůstala po vyprání nahoře, možná to bylo ale váhou prádla.

Lucie Energetická třída A+++ ( Roční spotřeba energie 164 kWh) Senzorová technologie 6. smysl Colours Kapacita praní 6,5 kg Objem bubnu 42 l Noční program Celkem 14. využitelných programů Odložený start Odpočítávání času do konce pracího cyklu Krátký 15 minutový program Jednoduché ovládání, světelná indikace a velký, přehledný display U každého programu si lze přednastavit a uložit vlastní hodnoty praní (teplota, rychlost otáček při ždímání, intenzivní máchání,...) Možnost uložit oblíbené nastavení u každého z programů Aquastop Otevření dvířek soft opening je také příjemná funkce Vrchní plnění - úspora místa pro menší byty Po doprání a otevření pračky, z víka steče na buben větší množství vody zpět, která trochu namočí vrchní prádlo. Hlučná při ždímání. Krátká vypouštěcí hadice, musela jsem dokoupit novou a nadstavit si ji. Zámek u horních dvířek se uzavírá jen stěží, je potřeba se oběma rukama opřít o víko, abychom pračku úplně zavřeli. Na tlačítka u ovládání pračky se musí více přitlačit, ale časem se asi rozchodí. Poměrně vysoká cena se srovnáním s pračkami, které mají plnění z boku.

+ Přidat hodnocení