WHIRLPOOL WTLS 60812 ZEN

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428143/whirlpool-wtls-60812-zen.jpg

    0

Typ: volně stojícíProvedení pračky: pračkaKonstrukce pračky/sušičky: plněná shoraKapacita prádla pro praní (kg): 6Třída pracího výkonu: AHlučnost při praní (dB): 51Objem bubnu (l): 42Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200Třída účinnosti odstřeďování: AOdhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 137Odhadovaná roční »

Recenze WHIRLPOOL WTLS 60812 ZEN

Irena V. Skvěle pere, čas praní výjimečně ukazuje podle reality a jako vždy se snadno ovládá. Velmi mne potěšilo pomalé samovolné otevírání bubnu, u předchozích modelů jsem nejednou dostala přes prsty :D Hlučnost při ždímání na 1200ot docela překvapila, zatím asi nejhorší ze všech tří Whirlpool praček co jsem měla, ale nic co by nešlo přežít. Při otevření opravdu vyteče nemalé množství z víka na buben, ale nic hrozného a nepřijde mi, že by to nějak zpětně namáčelo prádlo.

Zuzana Jsem rada, ze ma moznost nastaveni karatkeho cyklu prani

Martin Pračka funguje bez sebemenších problémů, při běžném praní je tichá a rychlá.Celkově spokojenost, i když samozřejmě ukáže čas. - horní víko je potřeba občas domáčknout, aby docvaklo, čekal bych trochu přesnější řemeslné zpracování - při ždímání zní jako meluzína, což nás zpočátku znepokojovalo. Pravděpodobně za to může typ motoru. - 10 minut po skončení praní pračka bez jediného pípnutí zhasne. Většina praček alespoň nechá svítit kontrolku, že je dopráno, ale spotřeba jednoho digitálního displeje je asi příliš vysoká a tak se všechno po chvíli vypne. - napájecí kabel je extrémně krátký, je potřeba pračku odpojovat z elektřiny, protože prodlužka musí být na podlaze hned za pračkou, což je v koupelně nebezpečné.

babča s výrobkem jsem maximálně spokojená. Pračka splnila moje požadavky.

Bláža není co vytknout,vše je super a tak jak někdo píše,že po otevření vyteče voda na buben,tak to je normální jev pračky,která je plněná vrchem... :) všem doporučuji !!!! Cena odpovídá kvalitě.

+ Přidat hodnocení více...