Whirlpool AWO/ C 63201

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1965984/whirlpool-awo-c-63201.jpg

    0

Skvrny od jídla a všemožných tekutin vám už nemusí dělat dělat vrásky na čele! Řešení přichází s Whirlpool AWO/ C 63201, pračkou s předním plněním, která se pro boj se špinavým prádlem narodila! Přístroj dle vloženého prádla rozezná, kolik energie a vody je k vyprání potřeba, čímž neuvěřitelně snižuje náklady na praní. Spotřebič zaujme i svým vzhledem – design z řady Domino Low Core předurčuje pračku do domácností, kde si lidé potrpí na stylové kousky.

Recenze Whirlpool AWO/ C 63201

Vláďa Kvalita praní,odstřeďování Není nic

JAk Tichý chod i ždímání (v porovnání s 13 let starou Candy). Pere dobře, tzv. 6 smysl skutečně funguje. Když dáte delší program a méně prádla, pračka opravdu podle hmotnosti zkrátí dobu praní, vody je akorát a výsledek je v pořádku - vypráno. Program 15min. je opravdu krátky - vhodný na minimální množství prádla. U starší Candy jsme měli 30 minut a s tím se dalo vyprat rychle i větší množství. Tady je trochu mezera. Je tam program 15 min pro smíšené prádlo a pak až 45min. Ten 30 min. by se tam hodil. Líbilo by se mi, kdyby bylo možné u všech programů nastavit libovolné otáčky, ale chápu, že se tím výrobce chrání proti bl..ům, kteří by pak třeba vlnu ždímali na 1200ot. a pak to reklamovali. :-)

Martina V poměru cena výkon skvělá pračka, která splnila přesně to, co jsme od ní očekávala.

Zdena J. Zatím jsem neshledala žádné nedostatky, jsem velmi spokojena.

Zdenka Měla jsem před tím starší typ této verze a je to jednoduchá pračka na ovládání :) žádná věda a kvalita praní určitě lepší pokud krátce po skončení záruční lhůty "neodejde" řídící jednotka jako u minulé pračky, tak to bude fajn :))

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 95 %

(8 recenzí)