Whirlpool AWO/C 6304

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1996427/whirlpool-awo-c-6304.jpg

    0

Praní už pro vás nemusí být otročinou! Automatická pračka Whirlpool AWO/C 6304 zvládne během 240 minut vyprat až 6 kilogramů prádla najednou. Pro praní jednoduše zvolíte jeden z 18 programů, stisknete příslušné tlačítko – a máte hotovo! Kromě toho, že pračku lze pohodlně plnit zepředu, nabízí Whirlpool AWO/C 6304 také odstřeďování s hlučností 75 dB, což je jen o trochu hlasitější, než běžný hovor!

Recenze Whirlpool AWO/C 6304

Dracek Za ty peníze mi to přijde super nákup Drobný nedostatek je krátká přívodní hadice na vodu jen cca 1,5m

Standa Pračka má opravdu inteligentní systém. Překvapivě nízká spotřeba vody i elektřiny, která je dokonce nižší nežli je uvedeno. Pračka je tichá. Jen při ždímání by motor nemusel tolik pískat, ale po změření je pračka na decibelech které uvádí výrobce a za zavřenými dveřmi koupelny není ani slyšet. Opravdu povedená pračka. Škoda jen že si nedokáže sama navážit prací prostředek :-) Zamrzí že nemá vzadu přesazení které by schovalo hadice atd. Spousta lidí píše o zůstávání ponožek a drobného prádla v gumě u bubnu. Já mám prací sáček na drobné prádlo, takže se mě to netýká

hanakarpi S pračkou jsem spokojena, jednoduché ovládání, možnost ušetření el. proudu i vody. Výrobek A+++. Dobrá cena. Výborně a úsporně pere i odstřeďuje.

michal Ovládání jednoduché, velmi mě potěšila funkce 15 min praní, při odstřeďování necestuje po koupelně nic

Radka Pračku mám zatím krátce, nicméně naprosto splňuje moje potřeby a očekávání od pračky za cenu kolem 6 tis. Ovládání je jednoduché, naprosto dostačující prací programy, dobře ždímá, hlučnost považuji za zcela normální. Malé mínus vidím v otevírání dvířek, která nelze otevřít o celých 180° a je třeba dávat pozor, aby nedošlo k jejich vylomení. Zásuvka na prací prostředky jde hůře zavírat, ale není to nic, na co by si člověk nezvykl.

+ Přidat hodnocení