Whirlpool AWE 98612 ZEN

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1886294/whirlpool-awe-98612-zen.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná shora Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 51 Objem bubnu (l): 42 Materiál vany: plastová Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: A Hlučnost při odstřeďování »

Recenze Whirlpool AWE 98612 ZEN

Vlasta Š. Perfektní pračka, kladně hodnotím hlavně 15-minutový program a ekologický hodinový program. Poměrně tichá , vím o ní jenom když ždímá. "Necestuje" po koupelně a absolutně tiše napouští vodu. Dvířka se zavírají trochu ztuha - možná to je jenom nové, uvidíme časem.

HonzaLG pere kvalitně, levně a celkem tiše zatím nic

Jarda Pračka je tichá, dobře pere s dobrým práškem. Nelze pustit jen samostatné ždímání. Mohla by mit ještě vyšší rychlost ždímání.

J.V. Značná variabilita programů, praní bezhlučné, rychlý program, obecně velká spokojenost. Pračka je vyvážená, ale při ždímání na 800 a více se klepe celý byt, pokud je méně prádla. Sice výrobce v tomto případě doporučuje přidat prádlo, ale inteligentní pračku jsme si pořízovali právě proto, aby nám nediktovala, kolik prádla mám vložit. Dále jsme neobjevili program na samostatné vyždímání prádla bez máchání, což předchozí řada, kterou jsme měli cca 5 let, měla. Doporučuji se zeptat prodejce, v návodu není uveden.

Jiřina Byla jsem spokojena především s jejím programem na 15 minutové praní (rychlé praní) a s odstřeďováním na maximum. Nic, jsem s pračkou WHIRPOOL AWE 98612 ZEN naprosto spokojená.

+ Přidat hodnocení více...