Whirlpool AWE 9630

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1481901/whirlpool-awe-9630.jpg

    0

Jen 68 dB hluku vydává při odstřeďování 1 000 otáčkami shora plněná pračka Whirlpool AWE 9630 s přímým pohonem bubnu pomocí speciálního motoru technologie ZEN umístěného na ose bubnu, čímž se řadí mezi nejtišší pračky na trhu. * Až šestikilogramovou náplň prádla vypere se spotřebou 0,9 kWh a 55 l vody, čímž si »

Recenze Whirlpool AWE 9630

Renata Kapitánová Možnost krátkého praní u méně nošeného prádla - 15-ti minutový program. Pere velmi dobře i při nižších teplotách bavlnu, není vždy nutné vyvařovat, což je příjemné. Při praní je tichá. Prádlo je čisté i v případě, silnějšího zašpinění aniž by bylo nutné použít odstraňovač skvrn. Navíc za polovičního množství pracího prášku oproti starším typům. Dokáže vrátit bělost i starším tkaninám. Pro ty což nemají chuť studovat návody je zde výhoda intuitivního ovládání podpořeného i technickým řešením pračky, která je schopna odebrat jen tolik vody a prášku, kolik je na dané množství prádla potřeba. Velmi dobře se čistí oblast dávkovače prášku. Hluk a pískání při závěrečném ždímání u otáček 12000, který je kontrastem k velmi tichému cyklu praní a odpovídá hluku již dobře starší pračky. Nicméně nevybruje ani se neposouvá. U menších otáček není vůbec slyšet. Na druhou stranu to může být vráno i jako pozitivum, že víte, že je dopráno. Výrobci bych pouze doporučila se zamyslet nad úpravou čištění filtru pračky, systém je stejný jako u včech typů praček, nicméně by bylo možné řešení s větším konfortem otevírání. Nicméně to je jen doporučení uživatele, na funkčnost pračky a její obsluhu to nemá vliv.

Hana Urbánková Slušná kvalita vypraného prádla. Absolutní nespokojenost s mírou hluku, který pračka při praní a odstřeďování vydává. Velice mne zklamala, protože ji nemohu nazvat velmi tichou. Pračku jsme přesně podle vodováhy vyrovnali, ale výsledek je stále stejný. Dále otevírání bubnu nezůstává při skončení praní nahoře, ale musím ho ručně otočit. Moje předchozí, 11 let stará pračka stejné značky tuto dobrou věc měla a proto mne velmi překvapilo, že tento nový model tuto ´funkci nemá. Pračku bych si po těchto zkušenostech nekoupila.

Martin S pračkou jsme spokojeni, kvalita praní, jednoduchost a přehlednost ovládání, možnost ručního nastavení programu, užitečný je i program 15´. Poměrně i tichá při vysokých otáčkách ( 1200/min ) jen "duní" celý dům. Prádlo je vyždímáno kvalitně. Doufám, že se investice vrátí v úspoře enegií, kterou tato pračka slibuje. Zatím není co vytknout

G Dobře pere. Při mnou používaných otáčkách, tj. nejčastěji 600, je odstřeďování tiché. A ani při větších není příliš hlučná. Jednoduché a lehce pochopitelné ovládání. Cena.

Petr - tiché praní a máchání -doporučuji podrobně číst návod - dopračky určitě nedávat více prádla než je doporučené množství ,zvláště u programu vlna

+ Přidat hodnocení více...