WHIRLPOOL AWE 8629

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1314079/whirlpool-awe-8629.jpg

    0

 ,Energetická trieda: A++ &bull, Účinnosť prania: A &bull, Spotreba vody (bavlna, 60°,C): 55 l &bull, Kapacita prania: 6 kg &bull, Rýchlosť odstreďovania: 1000 ot/min. &bull, Počet programov: 14 &bull, Inteligentné pranie: Fuzzy Logic &bull, Samostatne nastaviteľná teplota: »

Recenze WHIRLPOOL AWE 8629

Dana problém byl s prodlužovací odpadní hadicí, co se dokupuje jako příslušenstvím. Vůbec nepasuje k odpadní hadici pračky a dokonce ani v OBI neexistuje nějaká redukce pro připojení. Je to velmi nestandartní rozměr. Jinak ostatní se zdá ok.

A. Lacmanová Absolutně tiché praní, super kvalita a styl ždímání, velký výběr programů a délky praní. Prádlo po praní je nadýchané, polosuché, mnohdy se vůbec nemusí žehlit, protože ždímá šetrně. Nejvíc oceňuji hodinový eko program, který využívám nejvíce. Pračka předčila mé očekávání.

Hippopotamus Dobře pere i velmi zašpiněné pravovní oděvy Na Slovensku http://www.whirlpool.sk/pracky záruka 8 let, v ČR jen 2 roky

jv kvalita logika ovládání- jako asi všem mužům u pračky

Simona Pračku mám zatím krátkou dobu.Jsem spokojená,prádlo je po vyždímání skoro suché. Je trošku hlučnější při ždímání.

+ Přidat hodnocení více...