Whirlpool AWE 8530

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1339798/whirlpool-awe-8530.jpg

    0

* Typ volně stojící * Kategorie shora plněná Vlastnosti * 6. Smysl * Intuitivní ovládání * Spotřeba energie 0,82 kWh * Energetická třída A-20% * Kapacita praní 5,5 kg * Objem bubnu 42 l * Účinnost praní A * Spotřeba vody 49 l * Účinnost odstřeďování C * Otáčky odstřeďování ot/min * Zbytková vlhkost 53 % * Hlučnost při »

Recenze Whirlpool AWE 8530

Hanka Šikovné ovládání, programy jsou vymyšleny logicky a prakticky. Prádlo vypere pěkně. Myslela jsem, že jsou tyto pračky tiché, ale ta hlučnost je naprosto v normě.

Jana Pračku mám krátce, takže je ještě asi čas na komplexní hodnocení, ale pere, chová se tiše, zatím jsem neshledala žádná negativa. Líbí se mi množství programů, ze kterých je možno vybírat a časový údaj o délce jejich trvání. Zatím jsem na nic nepřišla.

Hradecký Nemáme výhrad, naprosto spokojeni. Nic.

jaruska celková spokojenost bez námitek

vitovadana Programy jsou přehledné, tento výrobek má zas o něco větší možnosti než předchozí Whirlpoolka, kterou jsem měla 10 let. Šikovně je řešena teplota, kterou si můžu navolit. Jsem spokojena. Tento typ nemá program na samostatné ždímání. Jen s mácháním. To je nešikovné. To že si nemůžu prádlo doždímat, mi u této chybí moc. Otvírání jde divně, připadá mi, že není něco v pořádku, ale uvidíme. Mam ji krátce. Třeba je to novotou.

+ Přidat hodnocení více...