WHIRLPOOL AWE 6729

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1307098/whirlpool-awe-6729.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná shora Kapacita prádla pro praní (kg): 5.5 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 62 Objem bubnu (l): 42 Materiál vany: plastová Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Min. počet otáček za min. (ot/min): 0 Třída účinnosti »

Recenze WHIRLPOOL AWE 6729

erika nic mě nenapadá U předchozí pračky jsem si k jednotlivým programům mohla zvolit jakoukoliv teplotu, u této pračky je teplota u programu daná a to mi nevyhovuje.

Hal Moor Snadná ovladatelnost,přehlednost programů. Jednoduché ovládání. Celkově jsem zatím spokojen. Nebylo by na škodu,kdyb byla o maličko míň hlučnější.

gavran Pračku používám 2 měsíce téměř denně a jsem naprosto spokojená. Ještě se mi nestalo, že by v prádle zůstal nevymáchaný prášek. Přesto využívám na dětské prádlo i intenzivní máchání. 1200 otáček mi vyhovuje, protože suším v bytě a každá odstředěná kapka dobrá. Pračka nabízí řadu opravdu využitelných programů. Nechybí kontrolka na servis, čištění filtru a zavřený přívod vody, což je opravdu perfektní. Nejde navolit zvlášť program a zvlášť teplota, takže musím volit z přednastavených možností, ale už jsem si zvykla a naopak mě to donutilo používat víc programů, než u staré pračky. Chybí tlačítko na "skvrny" pro hlavní praní, ale je nahrazeno tlačítkem "clean+" pro předpírku. Chybí dětská pojistka a řada jiných vymožeností, ale to už jsme v jiné cenové relaci.

007 všechny funkce přesně podle představ absence digitálního displeje

martin Jednoduché ovládání, výborně vyždímané prádlo při ždímání je docela hlučná

+ Přidat hodnocení více...