WHIRLPOOL AWE 6619

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1307097/whirlpool-awe-6619.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná shora Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1100 Min. počet otáček za min. (ot/min): 0 Energetická třída: A+ Třída pracího výkonu: A Třída účinnosti odstřeďování: C Kapacita prádla pro praní (kg): 5 Hlučnost při praní (dB): 62 Hlučnost při »

Recenze WHIRLPOOL AWE 6619

vikyr Kupoval jsem pro matku (77 let), kteé dosloužila račka stejné firmy po 15 letech. Výběr byl tedy dán rozměry, zvykem na ovládání, požadavkem na vyšší ot. při odstřeďování a věrností firmě. Pračka všem těmto parametrům odpovídá perfektně, jen hlučnost je vyšší (proti původní ovšem nižší). S ohledem na cenu při povánoční akci velmi příznivý poměr/cena/výkon/značkový výrobce/energetická třída. Nic

Alena jednoduché, intuitivní ovládání, super výběr programů, více hlučná při vyšších otáčkách i při volitelném snížení otáček celkem dobře prádlo uschne, takže DOPORUČUJI:-)

Iveta Vzhledem k ceně, jsem s pračkou velmi spokojená. hodně využívám odložený start. --

Karolína S pračkou jsem naprosto spokojená. Zatím žádné.

culková S pračkou jsem zatím spokojena, kdyby to tak vydrželo, tak budu ráda. Vyhovuje mi výběr programů, protože mám malé děti, tak hlavně program rychlého praní 15minut, program pro prádlo nošené jeden den a také program ruční praní. Prádlo je vyprané skvěle. Navíc je úsporná, třída A++, zn. Whirlpool za tuto cenu, to je super. Určitě doporučuji. :-)) Jediné, co mě překvapilo, je takový pískavý zvuk při odstřeďování, je to jako když se rozjíždí tramvaj :-)) Ale nevím, jestli to tak má být, nebo ne... Každopádně nám to nijak nevadí a neměnila bych.

+ Přidat hodnocení více...