SIEMENS WS 12K261 BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2985280/siemens-ws-12k261-by.jpg

    0
  • http://www.alin-eshop.cz/editor/image/eshop_products/020701ws12k261by.png?v=1501232818

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše? Úzká automatická pračka Siemens WS12K261BY se ovládá jedním otočným voličem, který usnadní vaši práci. Díky systému WaterPerfect pračka sama rozpozná množství a druh prádla a tím uspoří energii. Najednou vyperete až 6 kg prádla. Velký display vám ukáže průběh programu, teplotu a hlavně zbytkový čas. Pokud máte doma malé objevitele, kteří rádi strkají ruce všude, nebojte se! S mechanickou dětskou pojistkou proti otevření dvířek se nemůže nic stát.

Recenze SIEMENS WS 12K261 BY

Míla S pračkou jsem naprosto spokojená, můžu si vybrat z velké škály programů. Pere naprosto skvěle.

Ludmila Řehořová Tak nevim,zda jsem nenarazila na ojediněly problém.Poradí mi někdo zde?Pracku mám asi 2 měsíce,zda se mi,že v některých místech jsou "bublinky"na bubnu hrubé-už se mi několikrát stalo,že jsem měla na jemném ale i bavlněném prádle malé dirky.Je to důvod k reklamaci?

fed zig vše super

Eva Havlíčková Pračku mám 1 měsíc a jsem nadměrně spokojená.Jak vzhledově tak s uspořádáním programům my zcela vyhovuje .Je tichá při ždímání na 1200 ot. se ani nehne ,programy jsou dobře nastavený poněvadž se může během praní měnit čas praní, otáček i teplota jak potřebuji. Pere na výbornou,prádlo je čisté a skoro suché. Ocenila jsem způsob dávkování máchádla při nastavení 0 otáček zůstane máchadlo v bubnu a pak nastavín samostatný program ždímání a prádlo je krásně voňavé.Záruka 5 let zdarma a cena pračky A+++ slim, na 6kg prádla je vynikající.Jsem plně spokojena. NIC

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen SIEMENS WS 12K261 BY

Filtrovat:

Hodnocení produktu 85 %

(4 recenze)
  • Programy

  • Tichost

  • Obsluha