SIEMENS WM16S890EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1360500/siemens-wm16s890eu.jpg

    0

Automatická pračka IQ 700 třída spotřeby energie A+++ třída účinnosti praní A třída odstřeďování A plně elektronické řízení varioPerfect – speedPerfect úspora času až 60%, ecoPerfect úspora »

Recenze SIEMENS WM16S890EU

Vašek Asi týden jsme laborovali s množstvím tekutého prášku, máme tvrdou vodu a nastavení je složitější. Pere super, je tichounká a ždímá výborně. Jsme spokojeni. Doufáme že vydrží alespoň 15let :-) Nic jsme zatím nenašli

Jan I-Dos system. Trochu složitější ovládání, ale asi odpovídá většímu počtu možností nastavení.

ludva10 Pračkou jsme úplně nadšeni. Při koupi jsme přemýšleli, zda vůbec potřebujeme aut. dávkování tekutého prostředku ( I-DOS ), když používáme prášek. Tak jsme tuto funkci samozřejmě s nakoupením tekutého prostředku vyzkoušeli a už jsme u něho zůstali. V jednom zásobníku máme na barevné, ve druhém na černé ( aviváž nepoužíváme ). A když pereme bílé, použijeme normální prášek. Je to prostě super. Kvalita praní oproti předchozí pračce ( Zanussi ) také úplně o něčem jiném. Ždímání 1600 ot. používáme asi jenom u ručníků ( tam se naopak tolik hodí ), u ostatního otáčky snižujeme, aby nebylo prádlo zmačkané. Snad jen dotyková tlačítka, takže když se jednou dcera nakláněla nad pračku pro nějaké věci, nechtěně vypla naprogramovaný odložený start.

Rob Velice tichá pračka, automatické dávkování iDOS, přehledný displej, pěkný design.

KMC tichá, variabilní vůči objemu a znečištění prádla, šetrná (prášek, energie) a dobrá ovladatelnost (dotykové tlačítka fungují velice dobře) špatný a nepřehledný český překlad návodu na obsluhu. O plastové tablo s českými popiskami pod ovládacím knoflíkem jsem si musela zažádat, lépe umět cizí jazyky (jenže platové tablo mi přišlo mj. v arabštině :-))

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 95%

(12 recenzí)