SIEMENS WM14Q461BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2017256/siemens-wm14q461by.jpg

    0

iQ500 Automatická pračka Spotřeba kapacita: 8 kg třída spotřeby energie: A+++ spotřeba energie: 177 kWh/rok spotřeba energie bavlna 60°C při plné náplni: 0.93 kWh, při »

Recenze SIEMENS WM14Q461BY

Jana pískání po ukončení porgramu

tompec někdy pění

Tom Pračka dobře pere, ale je hrozně hlučná při ždímání! Při ždímání značně hlučná (ani tu jednu hvězdičku bych nedal), zvuk při ždímání připomíná startující letadlo na letišti, je to taková nepříjemná zvuková frekvence a to již při 800 otáčkách. Dříve jsem pouštěl pračku Samsung i přes noc (noční proud), ale teď si to nemůžeme kvůli zvuku dovolit. U Samsungu byla hlučnost při ždímání mnohem nižší....buď je na tomto kusu něco špatně nebo je to deutche dreck. Ani se mi nechce věřit, že soudruzi v Německu něco takového uvedli na trh... uvažuji o reklamaci....

Ben32 Ovladani, přehlednost, kvaliyta zpracování Chybí vzasobniku na prací prostředek přípravek na tekutý prací prostředek. Trochu větší hlučnost,ale ta je daná otáčkami.

MS Vše celkem OK (lepší ve všech směrech než předchozí pračky). Pískání po doprání je velmi otravné. Jde sice ztlumit i úplně vypnout, ale tím se vypnou i všechny ostatní varovné signály, což asi není dobré.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 87%

(8 recenzí)