SIEMENS WM14Q440BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1360498/siemens-wm14q440by.jpg

    0

Automatická pračka SIEMENS WM14Q440BY Automatická pračka Siemens WM 14Q440BY v bílém provedení. TouchControl – Tlačítka touchControl jsou uspořádána tak, že se snadno ovládají a leží přímo ve vašem zorném poli. Postačí se jich jen lehce dotknout. A jelikož mají krásně hladký povrch, také se snadno čistí. Ochrana proti »

Recenze SIEMENS WM14Q440BY

Láďa Pračka je hezká, ale hlavně dobře pere. Novou jsle kupovali, protože stará nám nevyprala různé fleky - máme dvě malé děti. Vejde se tam opravdu hodně prádla. Měli jsme malý problém s napouštěním, vše ale vyřešil technik servisu přivřením přívodního kohoutu vody. Prý máme moc velký tlak.

Miroslav Gaydoš Snadné ovládání, srozumitelné i pro starší lidi. Tichý chod, malá spotřeba vody oproti 10 let staré pračce Fagor, u níž "klekl" programátor. Můžeme srovnávat i kvalitu praní s tímto typem. Odpovídá cenovému rozdílu u obou typů. Siemens na první vyzkoušení podstatně lépe pere. Máme ale tuto pračku teprve měsíc. Pokud bude spolehlivá, což se uvidí až časem, tak lze každému doporučit. Návod v češtině je tak malými písmeny, že to starší člověk špatně čte. Ale naštěstí je ovládání základních funkcí velmi snadné, takže návod se přečte jen jednou a je jasno. Dále, v návodu jsou u ovládacího panelu nafoceny anglické názvy a na pračce je to ale po přestavení česky. U tak drahého výrobku by se toto nemělo stát. Ne každý má doma anglicky mluvící děti.

modrák prakticky se vším jsme spokojeni nic

dadulka celková spokojenost s tímto výrobkem na nic jsme během užívání nepřišli

Honza Hezká, tichá při máchání, při odstřeďování vyšší hlučnost, ale to je normální při 1400ot. Zatím nic. Možná jen kdyby bylo více informací v manuálu - jaké prádlo na jaký program. Ale to je drobnost se kterou si každý poradí

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 94%

(10 recenzí)