Samsung WF70F5E5U4X/LE

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2705818/samsung-wf70f5e5u4x-le.jpg

    0

Volně stojící pračka Samsung WF70F5E5U4X/LE propůjčí vaší koupelně stylový ráz díky svému nevšednímu zbarvení. Naštěstí zde neplatí: "Co dobře vypadá, nemusí dobře fungovat." Pračka vyniká tichým provozem a řadou chytrých funkcí. Má 14 pracích programů a 6 speciálních programů. Vejde se do ní 7 kg prádla, takže s přehledem vyperete celou rodinu. Inteligentní kontrola rozpozná a diagnostikuje možné problémy v rané fázi a poskytuje řešení pomocí smartphonu.

Recenze Samsung WF70F5E5U4X/LE

Jirka Vzhled pračky je skvělý, nicméně hlavní jsou funkce a ty maximálně splňují naše rodinné požadavky. Variabilita dalšího nastavení jednotlivých programů je super. Čas se upravuje podle ručního nastavení teploty a otáček. Přednastavené programy však bohatě stačí. Rychlé praní má nastavené časy po 15 minutách 15 do 75 minut, kdy se opět upravím poměr otáček, máchání a teploty - super věc! Při maximálních otáčkách je možná trochu hlučnější (subjektivní názor, protože nemám srovnání), ale stačí zavřít dveře z koupelny a už není slyšet. Oproti starším modelům je to však tichošlápek a hlavně je pak prádlo skoro suché, dokonce i při nižších otáčkách. Otvor bubnu je krásně široký a prádlo se velmi pohodlně vyndává. Po cca půl roce praní a testování různých programů jsme s pračkou maximálně spokojeni. PS: je to sice jen pračka, ale je fakt pěkná. Bílou už nechci. Nevím jak pere s normálním pracím práškem ze zásobníku protože používáme jen kapsle.

Jana Martínková Pračku mám krátce a zatím jsem spokojená Program Super eco wash nezvládne praní ve studené vodě.Prádlo není dobře vyprané. Jinak spokojenost. nic zásadního

Jan S. Je to naše první pračka, takže těžko hodnotit a porovnávat, ale zatím jsme po pár praních s pračkou naprosto spokojeni.

Míša Dokonalý desiign, a celkově naprostá spokojenost!!

xy krásná pračka, která dobře pere ve skutečnosti je hlubší, než je uvedeno, málem neprošla dveřmi chybí program na boty

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90 %

(20 recenzí)