SAMSUNG WF70F5E2U2W/LE

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2567341/samsung-wf70f5e2u2w-le.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Hlučnost při praní (dB): 54 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 74 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 122 Odhadovaná roční »

Recenze SAMSUNG WF70F5E2U2W/LE

Dandílek Z této pračky jsem jednoduše nadšená :) Jednoduché a logické ovládání, perfektní stabilita (původní pračka mi občas cestovala po koupelně) a pokud pračka zrovna nenapouští, vůbec o ní nevím. Ze začátku jsem se musela jít i podívat, zda vůbec pere, protože moje původní pračka šla slyšet až v hlavní chodbě. Nemám prozatím vyzkoušené všechny programy, ale ty co jsem ozkoušela (Daily Wash, Quick Wash, Cotton, Wool) se perfektně osvědčily :) A hlavně, prádlo poté krásně voní a je takřka polosuché, což je naprostá paráda (800-1000 otáček bohatě stačí). Mimoto, pračka i krásně vypadá a po vyprání dá melodií vědět, že je prádlo vypráno. Poté se i sama vypne, což mne příjemně překvapilo. Doporučuji :)

apako Jednoduché ovládání, zatím po pár praních spokojenost. Mylná informace v popiscích o rozměrech, čekala jsem tišší provoz.

Eva Jsem spokojená Žádné

Michaela Celková spokojenost, zejména pak velikost pračky na 7 kg prádla vyhovuje - bez problémů se vejdou i zimní deky. Doplnila bych možnost 600 otáček (je 400 otáček, pak až 800 otáček). Jinak není co vytknout.

Barbora spokojenost s ovládáním, spotřeba vody a elektřiny rozměry pračky

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(13 recenzí)