Samsung WF60F4E0W2W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2186169/samsung-wf60f4e0w2w.jpg

    0

Nyní můžete prát ve studené vodě stejně účinně jako v teplé – pračka Samsung s technologií Eco Bubble™. Šetří energii s každou náplní a představuje revoluci v praní. Perte ve studené vodě. Šetřete energii. Jak funguje technologie Eco Bubble™? Převratná technologie Eco Bubble™ od společnosti Samsung vstřikuje do »

Recenze Samsung WF60F4E0W2W

Simona Úzká, designově vypadající pračka, která kvalitně vypere. Oceňuji velký LCD displej, na kterém probíhá veškeré další nastavování kromě typu pracího programu (k tomu slouží otočné kolečko) - tedy ne spousta dalších, zbytečných tlačítek, ale vše lze jednoduše navolit na displeji - pračka tak různými kombinacemi přídatných funkcí nabízí poměrně širokou škálu pracích možností. Pračka je poměrně hlučná. Po celou dobu praní blikají světla jak na otočném kolečku, tak na LCD displeji, což je lehce rušivé, ale nic závažného :-)

anonym S pračkou jsem opravdu spokojená. Intuitivní ovládání, výborná skladba pracích programů, kvalita praní výborná. Ždímání je dostačující, ale ve srovnání s naší předchozí pračkou tato ždímá při 1000o/min stejně jako ta předešlá při 800o/min a přestože je vyrovnaná a má systém na rozložení prádla, na můj vkus často rachtá buben.

Navoš Pračka je vyhovující i pro mě jakožto dva dospělé a dvě děti. Perem každý den a zúženou verzi jsme chtěli hlavně kvůli úspoře místa. Prádlo je vypráno výborně a opravdu je pop praní skoro suché, zatím se ještě ani nic nezaseklo (perem 3 týdny) jak píší v jiných recenzích. Nejsem žádný přeborník, dal jsem na pár recenzí, na značku (mám i ledničku a tv Samsung) a na vlastní estetický pocit co se týče kvality výrobku a nemyslím, že by byl risk pořídit si tuto pračku. Díval jsem se také na pračky značky Gorenje, což je už podle mého neobjektivního názoru zprznění kdysi skvělé značky, také jsem hodnotil i možnost bezřemenového pohonu u značek LG, ale tam jdou po chvíli (prý!) do sraček ložiska. Takže je to vše vlastně jen názor každého jedince a nevěřil bych hloupým žvástům, je to kus od kusu, i mercedes mezi pračkami může jít po chvíli do šrotu. Za tu cenu prostě více jak odpovídající kvalita a praní pohodové pro "normální" lidi a ne elektroúchyláky. Nevyhovuje mi snad jen chybějící oddělující přepážka pro Gel na praní, dále je trošku hlučnější při ždímání, ale na 1200 otáček to není až tak hrozné, proti staré pračce je to rozdíl v dobrém smyslu. Pokud nemáte pračku v obýváku, nemyslím, že by Vás rušila. Návod není k dodání v českém jazyce, ale pro vzdělané lidi problém žádný, pro ty méně vzdělané se dá sehnat na netu v českém jazyce.

Jitacek1 pere skvěle, zatím žádná výtka

SH Mám pračku krátce, zatím je skvělá. Výborně pere, nastavení předvolených programů lze upravit, hezký vzhled. Bohužel je hlučnější než předchozí LG.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(19 recenzí)