Samsung WF60F4E0W0W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2181206/samsung-wf60f4e0w0w.jpg

    0

EcoBubble Systém aktivní pěny s až 70% úsporou energie. Dnešní prací prášky jsou svým složením navrženy pro praní při nízkých teplotách. Často obsahují enzymy, aktivní kyslík a změkčovadla. Tohoto trendu využívá i moderní technologie EcoBubble, jež vytváří bublinky rozpouštěním pracího prostředku, vzduchu a vody. Díky »

Recenze Samsung WF60F4E0W0W

pavez za tuto cenu super pračka, pere dobře, prádlo je i při máchání na 800 otáček téměř suché trošku hlučnější, malé věci se občas zachytí na okraji bubnu a nejsou vymáchané, oproti poslední pračce je prádlo poněkud "pomačkanější"

Martin Pomer cena vykon Kvalita prani Hlucne napousteni Pri zdimani nam skace

Maris Super nabídka programů, výborně pere a ždímá. Rozhodně nezapáchá plastem při praní (jak tu někdo psal). Snad jen dlouhá melodie při dokončení

yurayqo Elegantný dizajn, ovládanie, zvuková odozva pri nastavovaní programu, melódia po dokončení prania, program rýchle pranie 15min. , štíhly profil do bytovkových kúpeliek ~42,5cm Tlačidla sú citlivé a jemne vyčnievajú, pričom v malej kúpelke často dochádza k nechcenému dotyku o pračku (aj počas prania). Ocenil by som niekde na boku práčky posuvný vypínač (detská poistka / key lock).

AS&SV; 15 minútový program je SUPER bežné pranie zvládne za 1:05 program pre outdoorove oblečenie detský zámok práčka si dávkuje vodu podľa množstva prádla krátka hadica na prívod vody pre drobné prádlo - ponožky je potrebné používať sieťku, lebo občas sa stane, že sa prádlo dostane mimo bubon

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 87%

(11 recenzí)