PROLINE PTL 1155-F

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2143022/proline-ptl-1155-f.jpg

    0

Vrchem plněná pračka Proline s kapacitou 5,5kg prádla a 1100 otáčkami za minutu. Pracuje v energetické třídě A+ což šetří vaše peníze i přírodu. Nabízí 18 pracích programů a účinnost praní A. Prostřednictvím LED diod vás pračka informuje o činnosti i konci pracího cyklu. Pračka disponuje kontrolou nevyváženosti prádla »

Recenze PROLINE PTL 1155-F

Jiří Drozd Ždímání je skvělé, praní k plné spokojenosti. Stabilita pračky při všech operacích. Hlučnost výrobku při ždímání

paní R. Ostrava Pračku mám zatím měsíc. Kvalita praní je velice dobrá - lepší než u značkové pračky, kterou jsem měla předtím. OIvládání naprosto jednoduché. Díky plnění shora mám pocit, že se do bubnu vejde více prádla, než u předního plnění. I při praní více barev společně se mi prádlo nezabarvilo.Při máchání stojí pračka na místě, "necestuje" po koupelně. Jediné, co by mohlo být lepší, je menší hlučnost (není příliš hlasitá, ale ani "tichá" - takový průměr). A není zobrazena doba praní a kolik času ještě zbývá do konce - je uvedeno pouze to, v jaké fázi praní se právě nachází.

Jarka H. S pračkou jsem spokojena. Za výbornou cenu dobrý standard. Ze začátku trochu hlučnější při ždímání. Ale už si sedla.

Ivana program na 15 minut , ten mi u mé předchozí pračky chyběl celková spokojenost, cena odpovídá výrobku nic jsem neobjevila

Paris Protože ji máme velmi krátce, tak těžko hodnotit, ale za tu krátkou dobu ji zatím nemáme co vytknout, ani hlučnost která je některými uživateli udávaná nám vůbec tak nepřipadá. Myslíme si že za tuto cenu je to velmi solidní pračka. Bohužel kvalit dřívějších praček už moderní pračky nedosahují. Měli jsme pračku Tatramat a 25 let bez jediné závady. To samé pračka Euduro. Zatím není co.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(9 recenzí)