Philco PL 162 M

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3546095/philco-pl-162-m.jpg

    0
  • https://shop.elektrometal.cz/admin/obrazky/foto/stredni/philco-pl-162-m-automaticka-pracka.jpg

  • https://www.24-elektro.cz/admin/obrazky/foto/stredni/philco-pl-162-m-automaticka-pracka.jpg

Šetří energie, je tichá i výkonná a navíc velmi šetrná k vašemu prádlu. Řeč je o automatické pračce s předním plněním Philco PL 162 M, která spadá do energetické třídy A++. V nabídce má celkem 23 nastavitelných pracích programů. Prát tak můžete bavlnu, syntetiku nebo velmi jemné tkaniny. Nechybí ani možnost velmi rychlého praní. Pračka vyniká krásným celobílým designem, který je vhodný do každé domácnosti.

Recenze Philco PL 162 M

Marek Pračka je velmi tichá, vyhovuje mi na ní kolečkové otáčení a jednoduchá volba programů. Těch je mimochodem slušná řádka. Nejčastěji používám velmi rychlé platí. Používám obyčejné prací prášky a s výsledky jsem spokojený.

Eva Lelková Už jsem koupila druhou pračku.První dostal syn. Nedám na ní dopustit, perfektně pere, je tichá, šetrná k prádlu a má malou spotřebu. Používám jí každý den. Hlavně její pořizovací cena je velmi nízká.

Josef Vodička Jednoduché intuitivní ovládání pračky. Cena. Ještě dodatečně poděkování pracovníkům Onlineshopu při nakládání pračky při odběru do auta. To je přístup, který je potřeba ocenit, protože některé eshopy už naložení těžších věcí nezajímá. zatím nic

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Philco PL 162 M

Filtrovat:

Hodnocení produktu 93 %

(3 recenze)
  • Už jsem koupila druhou pračku.První dostal syn. Nedám na ní dopustit, perfektně pere, je tichá, šetrná k prádlu a má malou spotřebu. Používám jí každý den. Hlavně její pořizovací cena je velmi nízká.

  • Jednoduché intuitivní ovládání pračky. Cena.

  • Ještě dodatečně poděkování pracovníkům Onlineshopu při nakládání pračky při odběru do auta. To je přístup, který je potřeba ocenit, protože některé eshopy už naložení těžších věcí nezajímá.