MIELE WDA 111

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3318456/miele-wda-111.jpg

    0

Extrémně šetrná k prádlu a maximálně úsporná pro vaši peněženku - představuje se vám automatická pračka MIELE WDA 111 spadající do energetické třídy A+++, disponující předním plněním a bubnem s kapacitou 7 kg prádla. Velkou výhodou tohoto modelu je také kompaktní design v bílé barvě, který se hodí do každé koupelny. Každý uživatel ocení velmi tichý chod a celou řadu pracích programů, díky kterým můžete šetrně prát textilie od džínových kalhot až po jemné hedvábí.

Recenze MIELE WDA 111

Kateřina S. - Pračka skvěle pere, napouští vodu nejen ze strany, ale i od dvířek. - Super je odpočítávání času do konce praní na displeji. Podle množství prádla si pračka navíc sama délku času přizpůsobí - například ji zkrátí. - Kovový límec dvířek má úpravu proti upatlání - nezůstávají žádné šmouhy ani otisky prstů. - Guma u dvířek se dobře čistí - není členěná. - Na konci programu se zapne program proti pomačkání, který trvá 15 - 30 minut - jak se pračka rozhodne. Přijde mi to zbytečně dlouhé. Může se ukončit dříve ručně, ale to se musí jít zrovna kolem nebo si na to rovnou počkat. - Uvítala bych navíc zvukový signál konce praní. - Odstřeďování je velmi hlučné. - Design pračky je poněkud retro, ale chtěla jsem cíleně Miele, takže si zvyknu.

Anina Dvířka jdou otevírat do 180 stupňů. Velice snadné vyndavání a údržba přihrádky na dávkování prášků. Jednoduché ovládání.

Naďa Pračka je úsporná a k prádlu šetrná, na výběr je velké množství programů. Zatím mám krátce ale jsem spokojená.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 86 %

(3 recenze)