LG F84B8TDA1

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3362349/lg-f84b8tda1.jpg

    0
  • http://www.e-r.cz/img/catalog/img/2243.jpg?1500636287

Chcete ušetřit, mít klid od hlasité pračky? Tak to se vám bude líbit pračka LG DIRECT DRIVE™ s 10ti letou zárukou. Její spotřeba energie je až o 21% nižší a díky přímému pohonu se její hlasitost dost snížila. Oproti jiným pračkám s předním plněním se může pochlubit až 1400 otáčkami/min. a neskutečným počtem programů, kterých je 13, takže si máte z čeho vybírat. Její kapacita prádla je 8 kg a to pořád není vše. Nejenže je tichá, úsporná, ale také můžete kombinovat různé programy dohromady.

Recenze LG F84B8TDA1

Michal Naprostá spokojenost. Pere skvěle a nemůžu si na nic stěžovat

Sandra Pračka LG je super, mám již druhou za sebou, předchozí neměla tolika programů, ale byla tišší. Na to si ovšem člověk zvykne, super koupě.

Gabriela Pračka má hezký design, spousta programů, při ukončení programu Vám zahraje melodii. Hlučnější napouštění vody (srovnávám s minulou pračkou - Indesit), už se mi 2x stalo, že jsem z pračky vytáhla prádlo, které na sobě mělo černé šmouhy (vytvořily se v pračce), když Vám zahraje melodie, že se ukončil program, trvá delší dobu, než se odemkne zámek, ale na to se časem zvyknout dá, to bych jako žádný problém neviděla. Jinak je to přijatelná pračka za více peněz, asi bych příště volila jinou pračku, za méně peněz.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen LG F84B8TDA1

Filtrovat:

Platební karty: EC/MC, VISA

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 80 %

(3 recenze)
  • Ovládání

  • Programy

  • Design