LG F84A8YD

  • http://image.srovname.cz/cz/500/2567335/lg-f84a8yd.jpg

    0
  • https://s.elme.cz/data/imgs/03266594l.jpg

  • https://www.lg-store.cz/1189-large_default/lg-f84a8yd.jpg

  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/l/0/l001.png

  • http://www.e-r.cz/img/catalog/img/2219.jpg?1387462335

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka se sušičkou Provedení sušičky: kondenzační Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 8 Kapacita prádla pro sušení (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 55 Objem bubnu (l): 67 Materiál vany: plastová Max. počet otáček za »

Recenze LG F84A8YD

Radana Velice snadné ovládání, velký buben a velká dvířka trochu větší hlučnost

Renata Hlučnost minimální.Ovládádní pro mimina :-).Bere nejméně vody ze všech sušiček.Byla nejlepší v D testu proto jsem jí koupila ze sušičky je prádlo dost zmuchlané ani zo nejde vyžehlit.Nevím možná dělám chybu

Jan Halousek Tichý chod, kvalitní vyprání, možnosti nastavení programu. chabý návod k obsluze. funkce sušení u některých materiálů způsobuje silné pomačkání

Petra Šálková velmi tichá pračka, jsem velmi spokojená, doporučuji, řídila jsem se recenzemi a pračka nezklamala. Sušení musím ještě "doladit",někdy je prádlo zmačkané a nejde ani vyžehlit, ale to doladíme, zatím se mi jeví jako nejlepší program na sušení "chladným vzduchem" v návodu není dostatečně popsáno čištění sušičky a kde se nashromáždí voda ze sušičky, čekala jsem velké množství žmolků z prádla, zatím vždy vytáhnu jen malinké množství, a tak si nejsem moc jistá, zda dělám všechno dobře :-)

František Ryba kvalita praní výborná, máchání a ždímání dělá tak dobře, že v podstatě zmizí i vůně aviváže ;-) komplet česky, jednoduché ovládání jen malé "-" vcelku hodně se ohřeje horní deska při sušení (jinou zkušenoust nemám, tohle mne překvapilo)

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen LG F84A8YD

Filtrovat:

Pobočky: Radlická, Praha 5 • Třída Míru, Tachov

Na trhu od roku: 2006

Platební karty: VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro

Úvěry: Cetelem

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Telefon pro objednávky: 848300404, 374722366

Email pro objednávky: info@elektromedia.cz

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 96%

(21 recenzí)
  • velmi tichá pračka, jsem velmi spokojená, doporučuji, řídila jsem se recenzemi a pračka nezklamala. Sušení musím ještě "doladit",někdy je prádlo zmačkané a nejde ani vyžehlit, ale to doladíme, zatím se mi jeví jako nejlepší program na sušení "chladným vzduchem"

  • Velice snadné ovládání, velký buben a velká dvířka

  • kvalita praní výborná, máchání a ždímání dělá tak dobře, že v podstatě zmizí i vůně aviváže ;-)