LG F82A8TD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2429805/lg-f82a8td.jpg

    0

Získejte úsporné žárovky v hodnotě až 1 000 Kč Pravidla akce LG ROK ENERGIE ZDARMA http://www.rokenergiezdarma.cz/ Dárky, způsob jejich předání Dárek A) LG LED úsporné žárovky Každý účastník, který splní podmínky dárkové akce má nárok na 1 až 3 ks LG LED úsporných »

Recenze LG F82A8TD

stepan Brel Skvlá jsem rád že jsem dal na doporučení dTestu a rozhodně nelituji jednoduchá obsluha Zatím ji mám krátce, do ted maximální spokojenost

Petr Khýr Kvalita praní

Ver tichá rychlá efektivní ždímání velký objem

Edita pere dobře, velice tichá, chybí praní na 30°, dost špatný návod, chybí mi lepší popis jednotlivých funkcí, třeba přidávám máchání, ale vůbec nevím o kolik vody se spotřebuje více, pokud se nepere na bavlnu jsou programy pouze na max. 4 kg prádla, škoda že funkce vážení prádla neukáže údaj o váze, ale pouze délku praní.

Zuzka Jsem s výrobkem nadšená. Starou pračku jsem měla 16 let a tak můžu posoudit, jak jde technika dopředu. Velký otvor pro vložení prádla, krásný design, přehledné a jednoduché nastavení programu, ale hlavně šetření energií a úspora vody. Skvělý je odložený start i doba praní, která se objeví na displeyi, tak vím, kdy bude vypráno. Maličko hlučnější je při nejvyšších otáčkách při ždímání, ale to mi nevadí, protože je pračka umístěná v prádelně. Prádlo je také krásně vyprané. Jen si přeji, aby mně vydržela v chodu alespoň tak dlouho jako ta předešlá. Výrobek doporučuji i k ceně. Nemá teplotu praní na 30°C, na kterou jsem byla zvyklá, ale nevidím v tom až takový problém, prostě si zvyknu na 20°C.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 89%

(17 recenzí)