LG F72U2HDM0N

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3317917/lg-f72u2hdm0n.jpg

    0

Polila jste si vínem svou oblíbenou halenku? Nebo vám při vaření ukápl olej na tričko? Žádný strach – pračka LG F72U2HDM0N si poradí s každou nečistotou! Spotřebič umí kromě praní prádlo také předeprat, vymáchat a odstředit z něj vodu; pro samotné praní je k dispozici 14 programů, ze kterých si vyberete, ať už potřebujete vyprat jemnou látku nebo džínovinu. Pračka je také vybavená motorem Direct Drive, který pere 6 různými pohyby – vaše oblečení bude dokonale čisté!

Recenze LG F72U2HDM0N

Bohouš No, moc nadšen nejsem. Měli jsme dříve pračku a sušičku zvlášť, ale museli jsme se přestěhovat do menšího bytu, kam se nám oba spotřebiče nevejdou. Koupili jsme tedy tuto pračku se sušičkou v jednom. Při porovnání s předchozí samostatnou sušičkou spokojený nejsem - ne všechno prádlo je úplně suché a musíme ho pak dosušovat. Navíc když naplníte na praní pračku na maximum, tak pak musíte část prádla vyndat a sušit na 2x. Vzhledem ke kombinaci nemá sušička tepelné čerpadlo, takže má mnohem větší spotřebu. No raději bych zase dva spotřebiče, ale kvůli místu to nejde...

Květa Kvůli málo místu jsem potřebovala pračku se sušičkou, protože sušička by se mi nevešla. Pračka pere dobře, sušení je trochu slabší, není tak dobrá jako samostatná sušička.

Vladivoj Pere velmi dobre, lepsi nez puvodni Siemens. Velmi ticha a moderni vzhled. Vse funguje jak ma.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 66 %

(3 recenze)