LG F62A8NDS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2429188/lg-f62a8nds.jpg

    0

Základní údaje Modelová řada 2013 Barva bílá + černá dvířka Praní - max. kapacita (kg) 6 Variabilní rychlost odstředění (ot./min) 1200/1000/800/400 Nastavitelná teplota »

Recenze LG F62A8NDS

Marek spokonosť perie ako má nehnlučná cena vyššia ako bežné práčky ale oplatí sa investovať

Petra S pračkou jsem velmi spokojená, trošku jsem se obávala hlučnosti a případného poskakování jak tvrdili ostatní recenzenti, ale nic takového se neděje. Pračka je velmi tichá, je slyšet pouze napouštění vody, ale praní a ždímání si ani nevšimnete. Při zapnutí a poté při dokončení pracího cyklu pračka hraje - komu by vadilo dá se vypnout. Poskakování se také neděje, pánové co ji přivezli nám ji nainstalovali a vyrovnali, stojí a ani se nehne. To co jsem prala v původní pračce na 30 peru nyní na 40 stupnů, ničemu to nevadí, prádlo je v pořádku, i když jeho výrobce doporučuje teplotu právě těch 30. Pozor snad jen na prádlo, které je syntetické (sportovní) a nenasakuje vodu a prací prostředek, když množství prostředku přešvihnete pračka vám ho vrátí formou pěny, která se hrne přes šuplík, kam se prostředek obvykle jen lije. Nejedná se však o chybu pračky, ale mou. Koupi pračky můžu jen doporučit, pere fajn a navíc je to fešanda. Cena i s pojištěním je vyšší než u ostatních praček, ale za kvalitu se to vyplatí

Jindřiška Dá se prát i malé množství prádla a pračka si sama navolí spotřebu vody. Má vyborné prací programy i krátký na málo zašpiněné prádlo a sportovní oblečení.

Nasťa Katzerová Celková spokojenost, pračka pere kvalitně, ovládání dobré. Snad vydrží stejně dlouho, jak ta minulá - 17 let.

Housenka Pračka pere dobře,zatím jí mám krátce,nemohu hodnotit více programů. Nejsem technický typ,než jsem přišla na ovládání programů,chvíli to trvalo.Ale předvolené programy jsou dobré.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 87%

(21 recenzí)