LG F6296ND

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2362806/lg-f6296nd.jpg

    0

Kvalita, úspora a výkon. Na tyto tři kritéria dbali vývojáři této automatické pračky LG F6296ND, která spadá do energetické kategorie A+++, poskytuje perfektní výkon a má velmi tichý chod. Plnění pračky je přední, buben má kapacitu 6 kg prádla. Tento model celkem nabízí 13 pracích programů, které jsou vůči oděvům velmi šetrné. Nechybí odložený start, dětská pojistka nebo LED displej na přední straně pračky pro snadnou obsluhu.

Recenze LG F6296ND

Petr Siegl Extra jednoduchá a tichá pračka s nádherným designem.

Zapka Pračka je snadno ovladatelná, výběr programů bohatě stačí pro klasické používání. Navíc je extrémně tichá a při ždímání se netřese a nijak neposkakuje :) Prádlo si sama napřed zváží a dle váhy určí i dobu praní - ta se pak zobrazí na displeji a nemění se v průběhu praní (takže pokud na začátku naskočí 1:15, tak doopravdy bude prát 1:15 a ne o půl hodiny více, jak mnohdy u jiných praček). Vřele tuto pračku doporučuji.

Anna Orságová Nízká spotřeba energie Tichý chod Kvalitně pere Pěkný vzhled Dostatek programů

Drahomíra Šrámková tichý chod jednoduché ovládání zvukový signál po ukončení pracího procesu

Monika Chovancová S pračkou jsem velmi spokojená. Jednoduché ovládání a kvalita vyprání je super. Moc se mi líbí zvukový signál, když pračka dopere. Je tichá a cena přijatelná. Zatím nic

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 94 %

(43 recenzí)