LG F60B8ND

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428110/lg-f60b8nd.jpg

    0

LG F60B8ND Energeticky úsporná a technologicky vyspělá automatická pračka značky LG, kterou omezuje snad jen nižší kapacita bubnu - pouze 6 kg. Je určena především pro menší domácnosti, kde je kladen důraz na maximální funkčnost. Energetická třída A+++ a motor DirectDrive se zárukou 10 let »

Recenze LG F60B8ND

pavel flener celkova kvalita vyrobku

František Pračka byla dodána již druhý den. Pracovníci z dopravy pračku zapojili vyzkoušeli a odvezli i starou vyřazenou pračku. Dosavadní zkušenosti s pračkou jsou velmi dobré jak s kvalitou praní tak i spokojenost s nízkou hlučností a přehledným ovládáním. Výrobek, který jsme měli vytipovaný k nákupu LG F60B8ND v nabídce DATART na internetu chyběl. Objednali jsme proto podobný výrobek. Teprve při návštěvě kamenného obchodu jsme zjistili, že požadovaný výrobek lze koupit a proto jsme projednali zrušení naší původní objednávky na internetu a zakoupení výrobku LG F60B8ND v obchodě DATART Č.Budějovice!

Michal Bernard Skvělá pračka,má vše co by měla mít,spokojenost 100%! Není co vytknout...

Ivana Jednoduché a přehledné ovládání, velký plnící otvor. Tichá při praní. Dost hlučné odčerpávání vody, časté, v krátkých intervalech spouštění hlučného čerpadla. Toto bych však nepovažovala za problém. Za velký a zásadní nedostatek považuji, že pračka nemá prací program na 30 st.! Při výběru pračky mě vůbec nenapadlo se na toto zaměřit. Je vůbec možné, že výrobce dnes nepočítá s praním sportovního funkčního oblečení? Pokyny výrobců textilu prát na 30 st. nejsou na textilu výjimkou.

Rošťanda doporučuji

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 88%

(37 recenzí)