LG F1480YD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742991/lg-f1480yd.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka se sušičkou Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 8 Kapacita prádla pro sušení (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 54 Objem bubnu (l): 67 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1400 Min. počet otáček za min. (ot/min): »

Recenze LG F1480YD

DiRe Pračka je opravdu tichá, peru i v noci. Velký prací buben je fakt skvělý. Oceňuji dětskou pojistku a také volbu sušení - více voleb od sušení na nízkou teplotu až na úplné sušení, že to rovnou složím do skříně. Chybí mi více možností individuálního nastavení, přednastavené programy praní úplně nepokrývají moji potřebu, je těžké zvolit vhodný program (oproti staré AEG Lavamat, která měla samostatnou volbu bavlna, syntetika, teplota praní). Při prvních praní a sušení opravdu zapáchá, jak jsem se dočetla v jiných hodnoceních, ale to po čase zmizí. Naštěstí na prádle to zas tak cítit nebylo.

Jiřina Pere dobře, výhodou je 6.smysl, můžu vyprat i jeden kus oblečení a pračka si sama nadávkuje vodu a dobu praní. Velký buben, pojme opravdu hodně prádla. Sušení skvělé a ani netrvá tak dlouho. Už jsem se s ovládáním sžila, takže bez problémů. Ždímání je tiché a opravdu vyždímá téměř "dosucha". Hrozně mi vadí, že při zapnuté dětské pojistce jde i nadále stlačit tlačítko zapnout/vypnout. Je velké a modře podsvícené, takže kdykoli přijde syn k pračce, okamžitě šahá po tomto tlačítku. Nechápu, kdo to vymyslel, že není dětská pojistka na všechna tlačítka. Kamarádka má starší model pračky LG a tam to funguje. Na můj vkus je dost malý dávkovač na aviváž, ale přestanu jí tolik ředit a bude to dobré. Přijde mi hlučnější praní než ždímání, ale i přesto je pračka opravdu tichá.

IloVal Pračku mám krátce, doufám, že si na ni zvyknu. Prací programy mi připadají dost dlouhé. V porovnání s mojí starou Boshkou je to bída. Dřív jsem měla vypráno za dopoledne, teď budu prát asi celý den. Pračka je také dost hlučná, řekla bych o dost více než moje stará více jak 11tiletá Boshka. Uvidíme. Sušení jsem zatím moc nevychytala, prádlo bylo vlhké a dosušuji ho na sušáku. Nevím, jestli najdu nějakou vhodnou kombinaci praní a sušení, abych vyprala a usušila alespoň 2 várky prádla za den... ach jo. Jinak mě taky zklamalo to, že pračka je všude prezentována v třídě A a přitom je B.

Pája zatím mám pračku se sušičkou krátce, ale jsem spokojená nadmíru. Doufám, že vydrží a bude sloužit.

petr Velký buben a dvířka. Není problém prát potah matrací. Velmi stabilní a tichá při odstřeďování i na 1400 ot. Kombinace se sušičkou spoří místo a nemusíte v zimě mít prádlo na sušáku několik dní. Nesnaží se uspořit vodu za cenu mizerného vymáchání jako moje předchozí pračka. Spotřeba elektřiny je super. Na 30 stupňů jen 0,25kWh. Vodu jsem ještě neměřil a trochu se toho bojím. Obecně jsem s ní dost spokojený, i když úplně nesplnila moje předpoklady, obzvlášť s tou tichostí. Ovládání není úplně nejchytřejší. Programy mají přednastavené hodnoty odstřeďování a teploty. Pokud ty hodnoty přenastavíte ručně a pak se rozhodnete pro jíný program, musíte je nastavit znovu. Změnit např. otáčky za chodu programu nelze. Program začne zase od začátku. Nikdy nevíte jak dlouho bude prát když ji zapínáte. Než se několikrát protočí a zváží prádlo, tak čekáte, jestli to nebude zbytečně dlouho a pak musíte program zastavit, zapnout úsporu času, znovu to nechat protočit atd atd......tohle by šlo udělat lépe. Tichý program je velmi zavádějící název. Utlumí to sice zvuky na vyšších frekvencích, ale jen minimálně. Pračka obecně spíš duní než píská, takže to tiché není any omylem. V noci si to v paneláku nedovolím pustit. Ten zvuk se kachlovou podlahou a panelem šíří opravdu hodně. Sušení je o poznání tišší, ale o pouštění v noci platí totéž.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 85%

(7 recenzí)