LG F1480TDS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1520462/lg-f1480tds.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní kg: 8 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní dB: 54 Materiál vany: plastová Max. počet otáček za minutu ot/min: 1400 Min. počet otáček za min. ot/min: 0 Třída účinnosti odstřeďování: A Hlučnost při »

Recenze LG F1480TDS

mac2 kvalita praní, tichý chod (včetně ždímání), velikost a kapacita bubnu trochu neintuitivní ovládání, nevalný český návod, vyšší cena (ale odpvídající užitné hodnotě)

Jirka Vše je naprosto v pořádku, přes určitá varování některých uživatelů této pračky, jsme vybrali tuto pračku, která je v podstatě stejná jako typ. který vyhrál D-Test (je pouze o trochu větší). Zatím funguje naprosto skvěle, nemáme žádné výhrady. Trochu se nám nelíbí příliš barevný display, někdy je méně více (tři různé intenzivní barvy je opravdu trochu moc, při tom značce LG by červená slušela). Ale při umístění v prádelně to není skutečný problém.

janka Pračku mám teprve 14 dní, ale jsem velmi spokojená, je tichá, prádlo je pěkně vyprané, ovládání přehledné, jen návod by mohl být trochu podrobnější, ale to už je detail. Zatím jsem nic neobjevila.

fajki Opravdu při porovnání s předchozí pračkou, je prádlo nepomačkané, vynikající program refresh, když sedíte někde v kavárně kde se kouří, prádlo opravdu opět voní, hodně používám u bundy. Trošku složité programování ze začátku.

akhela - velká kapacita bubnu - pěkný design - přidání prádla pomocí tlačítka pause i po spuštění praní - možnost praní přikrývek - program refresh pro odstranění pachů z oblečení (po návštěvě restaurace apod) - pračka má dětský zámek, ale bohužel lze při jeho zapnutí vypnout celou pračku, tlačítko vypínač dítě láká, protože je pěkně podsvícený - po vypnutí pračky, z důvodu uzávěru přítoku vody, vypnutí proudu, přestane prát a znovu po obnovení dodávky nezačne - po vypnutí pračky během praní nepokračuje, kde přestala, ale je potřeba celý prací cyklus opakovat

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(7 recenzí)