LG F1480QDS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1337946/lg-f1480qds.jpg

    0

VÍTĚZ TESTU ČASOPISU DTEST 05/2011 SERVIS U VÁS DOMA 10 LET ZÁRUKY NA MOTOR LG DIRECT DRIVE™ 6 MOTION - 6 POHYBŮ PRO KVALITNÍ A EFEKTIVNÍ PRANÍ Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): »

Recenze LG F1480QDS

Ivana Erbesová nízká hlučnost , krásný design , na konci praní pěkně hraje - to se líbí manželovi prádlo je čisté , velká volba programů , mohu jen doporučit nic

Andrea moc pěkná a velká pračka, tiché praní, jednoduchá obsluha. Jen mi vadí nedořešená dětská pojistka- sice všechny čudlíky jsou zablokovány, jen ten hlavní kterým se vše vypíná, jde vypnout a tím ukončit právě rozepraný program. Chybí mi ale samostatný program jen na ždímání, který jsem na staré pračce měla, pro mokré věci z kterých kapala voda. Možná by mohl být trošku obsáhlejší český návod.

Mbata Neni co dodat - 5 x hvězdička ==== ALE ! ! ! - viz proti Po úvodním hodnocení hned na druhý den signalizace závady ,,PE" a bylo po praní. Vhledem že jsme neměli potvrzený záruční list tak ještě neperem. Doufáme, že to bude první a poslední závada na dlouhou dobu. I přes to zůstává naše hodnocení OK.

klara mesticová Pračku mám víc jak měsíc. Za tu dobu mi vyprala víc jak 15 praček bez jakýchkoliv potíží. Doufám, že tak bude prát i nadále. Malá připomínka a rada, pokud zvolíte program praní v páře či antialergické praní NEDÁVEJTE PRÁT PRÁDLO Z VLNY A HEDVÁBÍ ČI PRÁDLO NÁCHYLNÉ NA VYSOKOU TEPLOTU, může být nenávratně zničené..!

Petr pří ukončení vibrací po doprání krásně hraje

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 94%

(142 recenzí)