LG F1280NDS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1690583/lg-f1280nds.jpg

    0

Direct DriveTM motor Motor DD je umístěn přímo na ose bubnu, což zaručuje efektivitu, dlouhou životnost, vysokou spolehlivost a stabilitu. Odpadají nepříjemné vibrace a hluk. Parní praní Pára má pro praní daleko lepší fyzikální vlastnosti než voda. Efektivněji rozpouští prací prášek. Její molekuly pronikají snadněji, »

Recenze LG F1280NDS

LG fanda Jsem naprosto spokojená. Lehké ovládání a nepřeberné množství funkcí. Podle mě velmi tichá pračka, která skvěle pere s minimálním množstvím pracího prostředku. Všechny funkce jsou úžasné, obzvlášť zajímavá funkde "refresh", kdy se parou osvěží oblečení. Jako detail se mi líbí ukazatel času, kdy vím, za jak dlouho bude prádlo vyprané. Nemám co vytknout!

Mates Převládá spokojenost, celkem tichá, uživatelsky příjemná, ale návod nic moc. dělá takový divný hluk při napouštění vody, jako by měla zavřený přívod vody.

Jana nízká hlučnost, jednoduché ovládání nenašli jsme nedostatky

Lily kvalita praní design ovládání programy hlučnost skáče při odstřeďování

m.j. Tichý chod. Ovládání, výběr programů. Velikost dveří - děti mají lepší výhled na dění v pračce :-) Opakovaně stalo, že pračka neždímala - asi se pokoušela vyvážit prádlo v bubnu. Bude-li se tento neduh opakovat, obrátím se na servis s reklamací. Účel parního praní není v návodu dostatečně popsán. Upřímně, těžko říct, k čemu je to vlastně dobré.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 86%

(12 recenzí)