LG F1273NDP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1520690/lg-f1273ndp.jpg

    0

Kapacita 1 - 6 kg Rychlost odstředění 1200/800/400 ot./min. Teploty studená/30/40/60/95 °C Objem bubnu 42 litrů Displej LED Energetická třída A++ Spotřeba energie 170 »

Recenze LG F1273NDP

Ondřej K. Hlavně tichý a bezproblémový provoz nic takového není

milhaus Pračka je vzhledem velmi hezká, ovládání je jednoduché. Při ždímání velmi tichá. Zapnutí a doprání pračka signalizuje melodií. Deska na horní straně pračky by mohla mít větší přesah. Pokud je ventil přímo za pračkou je vidět velká mezera. Maličko drhlo programovací kolečko. V balení nebyl přiložen záruční list.

Jan S. poměrně tichá vše vyhovuje

Petra měla jsem před tím přes 8 let starou pračku, takže tahle mi přijde jak z jiného světa :-) - jednoduché ovládání, je úžasně tichá, perfektní je odložený start a funkce proti pomačkání, prostě naprostá spokojenost Zatím jsem žádnou chybu nenašla

Mad Pračka je vážně tichá, vůbec se neklepe, potřebovala jsem ji dát pod pult, a ani se nehne. Ovládání je roztomilé a jednoduché. Vyprané prádlo je bezvadně odstředěné, za hodinu uschne na topení. Doporučuji. Trochu mám potíž s tím, že ani v českém návodu nejsou vysvětlené přínosy jednotlivých funkcí (např.: Co přesně znamená "Zdravotnická?"). Zkusím dohledat na internetu.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 90%

(15 recenzí)