LG F1091LD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742996/lg-f1091ld.jpg

    0

Specifikace * Kapacita - 1 - 5 kg * Rychlost odstředění - 1000/800/400 ot./min. * Teploty - studená/30/40/60/95 °C * Objem bubnu - 42 litrů * Displej - LED – pouze ikony * Energetická třída - A++ * Spotřeba energie - 146 kWh * Spotřeba vody - 9900 litrů * Cyklus bavlna 40°C - 72 – 178 minut * Účinnost odstřeďování - B »

Recenze LG F1091LD

jan malé rozměry,skvělé ovládání a bezchybné vyprání.Dále nový systém pohonu bubnu je skvělý. zatím nic.

Ivan Nízká hlučnost i vibrace jak při praní, tak při ždímání. Snadné a intuitivní ovládání. Celkem silná zvuková signalizace - při každém stisku tlačítka pípne, při ukončení praní zazpívá melodii (zvuky lze snadno vypnout). Upravuje délku praní podle množství (a možná i zašpinění?) prádla. Signalizační ikony ukazují, co se s prádlem aktuálně děje. Dětská pojistka. Při 1000 ot. prádlo suché a ne příliš zmačkané. Žádný nedostatek, jen poznatek, který z malého obrázku není poznat: na displeji jsou jen signalizační ikony - neukazuje přesný čas do konce praní. Naše první slim pračka, tak jsme jen nezvyklí na mělký buben, kde se musí prádlo více štosovat do výšky.

Jirka R. Rozměry, ovládání, vzhled, cena. Je to sice jen drobnost, ale na vnitřní gumě dole se drží vždy po praní trocha vody, ale jinak nemám výhrad.

Antonin Stabiliní, nízká hlučnost (při odstřeďování zavřu dveře, když je potřeba, ale zatím nebyla), větší rozsah programů na praní. 10 let záruka na motor. Zatím absolutní spokojenost a mohu doporučit. Zatím jsem nic nenašel.

pavsim Bezvadné praní malá spotřeba vody a pračka velice málo hlučná. nemá škrobení

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(7 recenzí)