LG F 74U1QBS2

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3099944/lg-f-74u1qbs2.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 52 Objem bubnu (l): 59 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 73 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 104 Odhadovaná »

Recenze LG F 74U1QBS2

zdeněk Zatím krátká zkušenost. Kvalita praní, tichý provoz. Oproti srovnatelným pračkám jiných značek nevidím zásadní rozdíl. Parní praní a 6 motion je spíše reklamní záležitost. Cena 18 tisíc Kč je tak dost nadsazená. Myslím, že za 12-14 tisíc se dá sehnat pračka obdobných kvalit. Její ovládání je také příliš "automatické", nelze vždy nastavit průběh programu podle vlastních potřeb.

Balda Díky motoru součásti bubnu je pračka velice tichá, několik variant otáčení bubnu (houpání, volný pád, převalovaní atd..). Parní praní nebo tzv. parní aviváž, lze tyto variaty používat součaně i jednotlivě v rámci kalsického praní. Možnost zvolit krátký rychlý program praní do 59min. nebo i krátké praní 14min. Čas se upravuje dle skutečného množství prádka v bubnu. Před spuštění praní se provádí vášení. Super pračka dnes na nejvyšší úrovni.

Vláďa Manželka je spokojená. Pračka je tichá a parní praní prý zaručí po následném použití sušičky, že prádlo není vůbec zmačkané.

Petra Kvalita jen cena je trošku vyšší. Pár nedostatků má ale věřím že LG to do budoucna zlepší

+ Přidat hodnocení