LG F 1473 QDP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1710400/lg-f-1473-qdp.jpg

    0

Direct DriveTM motor Motor DD je umístěn přímo na ose bubnu, což zaručuje efektivitu, dlouhou životnost, vysokou spolehlivost a stabilitu. Odpadají nepříjemné vibrace a hluk. MAMA Care Trojice programů mateřské péče v sobě zahrnuje programy jako jsou Dětská péče, Vyvářka a Bio péče. Tyto programy jsou vhodné pro »

Recenze LG F 1473 QDP

Letec Pračka je tichá, dobře pere, podle papírů je úsporná. Po odstředivce 1400 ot/min je prádlo skoro suché, přitom však není příliš zmačkané. No ale běžně pojedeme "jen" na 800 - je to k prádlu šetrnější i úspornější. Prádlo si šikovně porovná, aby sebou neházela. Když zavadíte o vypínač, což se nám jednou povedlo (naštěstí hned na začátku praní), nepamatuje si poslední program, takže musíte prát od začátku:-( POZOR na rozměry - zadní kryt a dvířka s voličem programů přečnívají celkem asi o 6cm, takže hloubka pračky není 55cm, ale asi 61cm!!! Ale ten zadní kryt a dvířka jdou naštěstí odmontovat ;-)

George Jednoduchost ovládání. Trochu větší hlučnost při napouštění ale v koupelně nevadí.

olincle Pračka pere dobře.Ještě nemám vychytané všechny programy,ale zatím jsem spokojená. Na nic jsem nepřišla,ale nemám ji zase tak dlouho

+ Přidat hodnocení