INDESIT IWUD 41251 C ECO EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2469804/indesit-iwud-41251-c-eco-eu.jpg

    0

Kvalitní pračka INDESIT IWUD 41251 C ECO EU s předním plněním se díky svým úzkým rozměrům vejde i do velmi malé koupelny a domácnosti. Pojme až 4 kg prádla a je vybavena 16 různými programy pro vaše potřeby. Oceníte především úsporné programy Eco Time a Energy Saver, které při praní efektivně ušetří spotřebu vody a energie. Nechybí ani funkce Odložený start a bezpečnostní systém ochrany proti přetečení. Jako příjemný bonus váš potěší snadné ovládání, elegantní design a velmi příznivá cena.

Recenze INDESIT IWUD 41251 C ECO EU

Pavel o.k.

Aleš Pračka má dostatečně dlouhé prací programy = velmi dobře vypere. Disponuje tlačítkem start/pauza. Ukazatel do konce doby praní. Poměrně tichá. Kvalitní provedení- tlačítka, víko, apod... Asi to nejužší co jde na trhu sehnat. Tato pračka se objednává pouze kvůli svým rozměrům a všechny nevýhody plynou právě z této vlastnosti. Malý buben! Sice se uvádí hmotnost prádla 4kg, ale má menší buben než má predešlá pračka Ardo na 3.5kg. Tudíž se do ní opravdu málo vejde (d=47-48cm, h=16-17cm). Při ždímání se třese. Bez i s tlumicí podložkou. Je třeba zasednout. V takto malém bubnu se prádlo logicky špatně rozprostře a nevývažek je pak příliš silný na tutou malou, lehkou pračku.

adenav rozměry, vzhled, ovladatelnost je opravdu potřeba ji dobře usadit, ale dalo se to u tohoto rozměru předpokládat

Jana S pračkou jsem velmi spokojená. Vybrala jsem si jí kvůli nedostatku místa v koupelně. A je neuvěřitelně tenká. Kvalita praní bez výhrad. Hlučnost nízká i při ždímání. Doporučuji.

Medvídek Malé rozměry pračky, snadné ovládání.

+ Přidat hodnocení