Indesit IWSND 61252 C ECO

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2975415/indesit-iwsnd-61252-c-eco.jpg

    0

Pračka Indesit IWSND 61252 C ECO vám dopomůže k větší svobodě; máte velkou rodinu a praní prádla je pro vás každodenním problémem? Spotřebič s předním plněním vypere na jeden zátah až 6 kilogramů špinavého prádla, k tomu si poradí i s odstřeďováním. Pračka je vybavená funkcí Eco Time, která vám umožní vyprat i menší várku oblečení, program Energy Saver zase ušetří až 70 % energie a tedy i vašich peněz!

Recenze Indesit IWSND 61252 C ECO

Niky Naprosto se vším. Je skvělá,tím jak pere,velikostí i ovládáním. Mohu doporučit

Andrea - možnost volby teploty praní - příznivá cena - výběr z mnoha programů - jednoduché a přehledné ovládání - bez námitek

Sandri Pračka dobře pere, dá se nastavit jak teplota tak otáčky ke každému programu zvlášť. Velmi ráda mám i refresh na 20 minut. Původní Indesit měla i na 9 minut, což bylo skvělé, ale byla také výrazně dražší. Jak říkám, za tu cenu pere velice dobře. Nemám rozhodně žádné výhrady. Mírně hlučnější, ale ani v tom nevidím problém. Alespoň momentálně je mi to jedno.

Gigi.23 Spokojenost maximální.Pere výborné.Spoustu programů na výběr.Tichá.Jediné,co bych vytkla-je "pištění" pračky,ale nic hrozného.Za málo peněz hodně muziky.Doporučuji.

Martin Celková spokojenost Zatím jsem nic nenašel

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 87 %

(26 recenzí)