INDESIT IWE 71282 ECO (EU)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1683211/indesit-iwe-71282-eco-eu.jpg

    0

Náplň prádla: 7 kg Max. rychlost odstřeďování: 1200 ot./min Třída energetické účinnosti: A++ Třída účinnosti praní: A Třída účinnosti odstřeďování: B Energetická spotřeba: 1,05 kW/hod Spotřeba vody: 50 litrů Délka pracího cyklu 60oC: 212 min Hlučnost praní/odstřeďování: 56/77 dB(A) Vlastnosti: Tichý chod – Bezuhlíkový »

Recenze INDESIT IWE 71282 ECO (EU)

dm vyuziti kratsiho programu eco time u malo spinaveho pradla je perfektni, napln az 7 kg vyhovuje u nekterych programu se musi upravit nastaveni teploty, ktera se na displeyi neobjevuje automaticky - jde ale jen o zvyk

Martin a a

Smrček Pračku máme krátkou dobu, ale i tak ji musíme zhodnotit kladně, pere potichu včetně ždímání, jsme spokojeni, doufáme, že naše spokojenost s tímto výrobkem vydrží co nejdéle. Trošku se potýkáme s ovládáním, ale lepší se to.

Lucia Po tak krátké době těžko hodnotit objektivně, nicméně předchozí pračku stejné značky jsem měla 13 let bez poruchy, tato ji nahradila a doufám, že také k plné spokojenosti. Zatím naprosto perfektní, velmi tichý chod, možnost zkrátit praní, perfektní stabilita i při max. náplni. Já bych nemusela mít ten display - vím, že k moderním přístrojům patří, ale doufám, že to nebude první, co bude třeba opravovat, jak tomu bývá...

neznámá Je to těžké hodnotit po dvou týdnech provozu, ale zatím vše O.K. Zeptejte se alespoň po půl roce nebo roce používání.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 86%

(6 recenzí)