Indesit IWD 61051 ECO (EE)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742930/indesit-iwd-61051-eco-ee.jpg

    0

Předem plněná pračka Indesit Eco Time KOLEKTOROVÝ MOTOR, A+ Provozní vlastnosti: Náplň prádla: 6 kg Max. rychlost odstřeďování: 1000 ot./min Třída energetické účinnosti: A+ Třída účinnosti praní: A Třída účinnosti »

Recenze Indesit IWD 61051 ECO (EE)

Pepa Předchozí pračka stejného výrobce sloužila k naší plné spokojenosti pouhé čtyři roky, než se pokazila řídící jednotka. Zvykli jsme si na její jednoduché ovládání, proto jsme se rozhodli pro prakticky stejný novější typ. Nabídka programů, kvalita praní i vyždímání, vše zcela splnilo očekávání, kromě jedné zásadní věci a to větší hlučnosti při odstřeďování. Velké zklamání z hlučnosti při odstřeďování, nový model se v tomto případě nedá srovnávat s výrobkem starým čtyři roky. Přestože papírově má být dokonce tišší, subjektivně je hlučnost taková, že si již netroufáme prát večer s ohledem na sousedy v paneláku. Nejedná se přitom o nějaké mechanické vibrace, ale o hlučnost vlastní pohonné jednotky.

alena pere výborně,snadné ovládání hlučnost

Eva nic

mamča spolehlivý výrobek za nízkou cenu výhoda je,že display ukáže zbývající dobu praní samostatně nastavitelná teplota i otáčky ždímání všeobecně mají pračky zdlouhavé máchání se zbytečnými pauzami

Karin Pračka je jednoduše ovladatelná, snadno se čistí, prádlo vypere standartně, má na výběr různé varianty programů. Jsem spokojená.

+ Přidat hodnocení více...