INDESIT IWD 5125

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1337944/indesit-iwd-5125.jpg

    0

Typ: volně stojícíProvedení pračky: pračkaKonstrukce pračky/sušičky: plněná zepředuKapacita prádla pro praní (kg): 5Třída pracího výkonu: AHlučnost při praní (dB): 66Objem bubnu (l): 46Materiál vany: plastováMax. počet otáček za minutu (ot/min): 1200Třída účinnosti odstřeďování: BHlučnost při odstřeďování (dB): »

Recenze INDESIT IWD 5125

babi Velmi příjemné ovládání nastavení teploty a ždímání, tímto způsobem lze regulovat dobu praní. Velmi dobře ždíme i při nižších otáčkách. Zdá se, že i je dobře vymyšleno splachování prášku-nezůstávají zbytky prášku v přihrádce. Nevýhoda: špatně se vyvažuje před ždímáním, hodně se rozklepe, než se vypne a znovu vyvažuje. Celkově lze hodnotit (mám ji krátce), pračku jako dobrou za rozumnou cenu.

Sktr -Super 15 min express program. -Jednoduchý, ale praktický display s odpočtem času. -Díky 1200 otáčkám velice dobře odstřeďuje. Dobré odstředění je však i při 800 ot./min (méně nepoužívám) -Snadné ovládání s širokým výběrem možností. -Funkce ECO na zkrácení času praní na úkor váhy prádal. Šetří vodu i elektřinu. -Vše působí, i co se týče zpracování, kvalitně. -Při odstřeďování je pračka trochu hlučnější, ale u 1200 otáček je to logické. Zvuk však není otravný, nic se netřepe nebo neskáče a když místnost zavřu, místnost vedle se dá normálně "v klidu" pracovat. Praní jako takové je, řekl bych, tiché a v bytě neslyšitelné. -Vybírali jsme pračku v ceně do 9 tis Kč. Tahle vyšla jako vítěz i s dopravou/montáží atp. za necelých 7000 Kč. Pračky jsme před koupí obešli i osobně. -

X Pračka je tichá, velmi snadné ovládání a má expres program jen na 15 minut. x

filipuhlir pere skvěle,jak udává výrobce nic

vera zatim se vsim zatim nic

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(14 recenzí)