Indesit Giugiaro IDCE 845 A ECO (EU)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1830089/indesit-giugiaro-idce-845-a-eco-eu.jpg

    0

Typ: volně stojícíProvedení sušičky: kondenzačníSpotřeba energie při sušení (kWh): 2.55Energetická třída: A+++Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 510Odhadované náklady sušení za 1 rok (Kč): 1923Odhadované náklady sušení za 5 let (Kč): 9614Odhadované náklady sušení za 10 let (Kč): 19227Odložený start: ANOZvukový »

Recenze Indesit Giugiaro IDCE 845 A ECO (EU)

radka.K Jednoduché ovládání,hezký vzhled sušičky a prádlo je krásně měkké. Zatím žádný problém.

milali Úžasná, pokud se s ní dobře naučíte, návod přehledný, velmi dobrý pomocník. Prádlo máme vždy suché i za krátkou dobu.

vendelin 39 Mám první sušičku a mohu říci, že jsem s touto značkou velice spokojená. Prádlo je na dotek velice jemné a není vůbec potřeba ho žehlit.

AMY Sušičku jsme si přáli hlavně z důvodu stěhování do bytu bez balkonu a sušárny. Topení wav by nám nezaručilo komfort který poskytuje tento výrobek.Než se dopere druhá pračk, první várka je suchá.Jasně že stále vychytáváme JAK A CO, je to naše první sušička v životě, ale skvěle ji ovládají i mé děti ve věku sedm a deset let. Je hlučnější, avšak v obýváku ji nemáme, stojí na chodbě a tam to nikomu nevadí. Je bezva přijít v šest domů a v osm dávat vše vyprané, suché a teplé do skříní. Doporučuji

viki neodpovídá udávaný rozměr, byl velký problém jí protáhnout 60 cm futrama

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(6 recenzí)