Hyundai WM250

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1371675/hyundai-wm250.jpg

    0

Provizorní situace si žádají provizorní řešení. Nemáte na chalupě připojení k tekoucí vodě, ale přesto si potřebujete vyprat oblečení? Nebo jste ubytovaní na koleji a na klasickou pračku prostě nemáte místo? Řešením je volně stojící pračka Hyundai WM250 – stačí jí zapojit do elektrické zásuvky, přidat prací prášek, špinavé prádlo a třeba vodu ze studny a spustit. Během chvíle bude oblečení jako nové!

Recenze Hyundai WM250

Jaroslav Slanina Malá, skladná, pěkný design, jednoduchá obsluha, celkem tichý provoz, nízká spotřeba, vířivé praní s cyklováním vlevo-vpravo, spolehlivé časování, účinné praní, velmi dobrý výrobek, sice bez ohřevu, ale při 15-20 minutách praní voda tak rychle nevychladne, pračka je kompletně zakryta víkem. Šetrné praní i jemného prádla, vrtule má členitý, ale hladký povrch. ze všech obdobných dostupných výrobků pojme největší množství prádla 2,5 kg. Výpustná hadice by mohla být opatřena praktickou gumovou zátkou, (model ROMO) kdysi tuto "vychytávku" měl. Ohřev vody alespoň do 40C° by se opravdu hodil. Třeba se v dohledné době dočkáme od Hyundai drobné inovace výrobku, který by se tak stal na trhu v této kategorii praček jednoznačně bezkonkurenční !

Lada Malá, lehoučká,lehce lze přenést i s vodou třeba na zahradu a rovnou vypustit vodu třeba na trávník, zabere málo místa,tichý provoz.Přesně splňuje to, co jsem od ní očekávala - malou pračku pro příležitostné praní na chalupě.

Gabriela Obadálková Pěkný design. Vyprání ponožek není tak ohromující, ale obyčejné zašpinění vypere (někdy na víc cyklů). Lepší než prát na valše :-) výpustná hadice by mohla být gumová a ne plastová

ruzickova Než jsem pračku koupila, četla jsem recenze od uživatelů. Pračka mi maximálně vyhovuje, jsem sama, mám ji na chatě, kde trávím celé léto. Od koupě jsem již několikrát prala, prádlo je čisté, ovládání lehké, hlučná určitě není a protože vlastním malou ždímačku, tak i tento problém mám vyřešený jak se již zmiňovali jiní uživatelé: ryska pro množství vody by byla šikovná, s odtokovou hadicí problém nemám a nemám jí připojenou na zdroj vody- používám sprchovou hadici, takže zatím o ničem nevím.

Zdeňka Výborný pomocník.

+ Přidat hodnocení