Hotpoint Ariston WMD 843BS EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1745149/hotpoint-ariston-wmd-843bs-eu.jpg

    0

Hledáte všechny možnosti, jak ušetřit? Zkuste to s pračkou Hotpoint Ariston WMD 843BS EU. Dá vám ten největší komfort, který si lze představit. A ušetří ročně spoustu peněz za spotřebu energie. Už jste někdy vytopili sousedy? Tak s Hotpoint Ariston WMD 843BS EU s předním plněním se to nestane. Disponuje funkcí proti úniku vody. Je skvělá ve všech směrech. Ušetří vám peníze, čas a hlavně dodá klid.

Recenze Hotpoint Ariston WMD 843BS EU

Honza Za tu cenu naprosty luxus, tichounka, pere hezky. pri zdimani nijak neposkakuje (pracka na dlazdickach), takze za me vse ok, doufam ze vydrzi dele nez puvodni whirlpoolka - cca 5 let a sla na smetiste....

Jan Langer S pračkou jsem spokojen, když potřebujete pračku, která je tichá s 1 400 otáčkami, tak je to ideální poměr ceny a kvality. Snad jedině by mohla mít více kratších programů praní, ale to jsem věděl ještě než jsem jí koupil.

miky Pračka je při praní velmi tichá, vypadá lépe než na fotce. Funkce jsou dostačující. Poměr cena/výkon - super. Používáme jí teprve 1 měsíc, tak uvidíme Při ždímání na 1400 ot. je hlučnější, a prádlo je dost zmačkané - to je asi normální, nemám jinou zkušenost

Zbyněk Pračka je tichá, kvalitně vyprané prádlo, obrovský buben a vzhledově hezká. Možná trošku delší programy na můj vkus, ale dájí se upravit, takže žádný problém.

Paja Praní až 8kg prádla, prostorný buben, téměř neslyšitelné praní, snadné ovládání nic

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 92 %

(21 recenzí)