Hotpoint Ariston WMD 722B EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741652/hotpoint-ariston-wmd-722b-eu.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 51 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 75 Odhadovaná roční spotřeba energie »

Recenze Hotpoint Ariston WMD 722B EU

Ivan Pračka je nehlučná. Bez jakéhokoli rušení sousedů lze prát i v noci. Napouštění a vypouštění vody jsou dvě nejhlučnější činnosti pračky. Praní a odstřeďování je naprosto tiché. Za ty prachy naprostá spokojenost... Nic mne nenapadá.

mynameisi Celkově se mi líbí vzhled pračky, český jazyk použitý v displeji, relativně velký buben pračky. Problém mám s kvalitou praní. Přijde mi, že po vyprání v této pračce je prádlo více sežmolkované, než ve staré pračce. Dále mi vadí jakási nedostatečná schopnost rozložení prádla před odstřeďováním, takže po několika pokusech elektronika zřejmě na toto rezignuje a pračka je potom poměrně dost hlučná. Navíc se nám při posledním praní zasekl kousek oblečení nebo čeho do gumového těsnění v okolí plnícího otvoru a slušně to sedřelo tu gumu a znečistilo jí prádlo. Vzhledem ke kvalitě praní, což je pro mě klíčová vlastnost pračky, bych tento produkt po mých zkušenostech spíše nedoporučil, ale možná je to i moje chyba, byť peru v souladu s návodem k použití. Přístě koupím produkt jiné značky.

PK tichá vzhled jednoduché ovládání občas zapadne ponožka mezi gumu

Pavel Super vzhled Perfektně pere Dobrá cena Nic

Jana S pračkou jsem spokojená.Rozhodovala jsem se mezi touto a Samsung.Vybrala jsem Samsung eco buble,ale nebyla jsem s ní spokojená,byla stršně hlučná a to nějak nemusím řešit jelikož jsme v baráku,ale i na mě to bylo dost a málo programů.Nabízeli 30 dnů na vracení,tak jsem to využila a rozhodla jsem se pro tuto a jsem opravdu spokojená,jak s hlučností(oproti Samsung je tichá),tak i programy,jen mi chybí 15min.Kvalita praní zatím v pořádku,ještě jsem nezkusila vše.Vypadá hezky a za ty peníze super.Jen doufám,že vydrží dýl než naše předešlá Whirpoolka 6 let. Jen 15min.program

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 82%

(7 recenzí)