Hotpoint-Ariston Futura WMSD 723B EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1847978/hotpoint-ariston-futura-wmsd-723b-eu.jpg

    0
  • https://www.vede.cz/soubory/hotpoint-wmsd-723b-eu/72279__ms-640_mv-640.jpg

  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/2/0/2000_1_10.png

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 58 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 74 Odhadovaná roční spotřeba energie »

Recenze Hotpoint-Ariston Futura WMSD 723B EU

R.Dolejšová naprostá spokojenost ve všech ohledech.... doporučuji na milion procent :)

Hana Vzhledem k tomu, že pračku mám doma ani ne měsíc, tak těžko hodnotit. Nicméně první dojmy jsou super, pračka je poměrně tichá, má dostatečný výběr programů, u přednastavených programů se dají upravovat teplota vody i otáčky odstřeďování. Rovněž oceňuji program na ruční praní.

rakuc vzhled a rozměry - velmi vhodné k ušetření místa. Sympatický je velký vkládací otvor, umožňující snadné vkládání i vytahování zejména rozměrnějších kusů prádla. na začátku praní běží zřejmě čerpadlo - je trochu hlučnější, pracuje v "rázech", ale dá se na to zvyknout, netrvá to naštěstí nijak dlouhol.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Hotpoint-Ariston Futura WMSD 723B EU

Filtrovat:

Hodnocení produktu 86%

(3 recenze)
  • naprostá spokojenost ve všech ohledech.... doporučuji na milion procent :)

  • vzhled a rozměry - velmi vhodné k ušetření místa. Sympatický je velký vkládací otvor, umožňující snadné vkládání i vytahování zejména rozměrnějších kusů prádla.

  • Vzhledem k tomu, že pračku mám doma ani ne měsíc, tak těžko hodnotit. Nicméně první dojmy jsou super, pračka je poměrně tichá, má dostatečný výběr programů, u přednastavených programů se dají upravovat teplota vody i otáčky odstřeďování. Rovněž oceňuji program na ruční praní.