Gorenje D7664N

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1800697/gorenje-d7664n.jpg

    0

Dodatečná výbava Elektronické ovládání s displejem LCD Krokové odložení startu (12 h) Zvukový signál Servisní diagnostika Dětská pojistka Programy Senzorový (stupeň »

Recenze Gorenje D7664N

Václav Brtnik Záhora Velice výborný poměr cena a výkon. Po vyzkoušení jsem si řekli, že jsme ji měli koupit už dřív. Výborný objem prádla, nemusíte prádlo z pračky dělit na menší hromady. Odpadlo nám 95% žehlení. Na rozdíl od pračky čím víc programů, tím lépe. Ještě vyrábí teplo. Nemusel jsem řešit ani odpad díky nádrži. Obchod je velice spolehlivý, nabízí opravdu konkurenční internetové ceny. Dobrá volba dopravní služby. Všem doporučuji. Nemůžu napsat, že je hlučnější, protože úroveň hluku je v popisu uvedena.

Václav Brtnik Záhora Po vyzkoušení jsme si řekli, že jsme ji měli koupit už dřív! Jednoduchá obsluha, opačně než u pračky více programů je lépe, ještě dělá teplo, odpadlo 95% žehlení. Pojme více kg, takže prádlo z pračky nemusíte rozdělovat. Prodejce je velice spolehlivý, dobrá komunikace, konkurenční opravdu internetové ceny. Dobrá volba dopravce. Všem doporučuji. Nemůžu napsat, že je hlučnější, protože úroveň hluku je uvedena u popisu výrobku, tedy se s ní dá počítat.

+ Přidat hodnocení