FAGOR FT 4136 S

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1318896/fagor-ft-4136-s.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka se sušičkou Provedení sušičky: kondenzační Konstrukce pračky/sušičky: plněná shora Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Kapacita prádla pro sušení (kg): 4 Třída pracího výkonu: A Materiál vany: plastová Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1300 Odhadovaná roční spotřeba »

Recenze FAGOR FT 4136 S

Ilja z Č. Budějovic Opravdu pere a suší - zatím pár měsíců. Vhodná tam kde není místo na dva spotřebiče a kde je možno použít jen vrchem plněnou pračku. Vzhledem ke dvou funkcím je poměr výkon a cena celkem zajimavý. Voda sloužící ke kondenzaci je vedena vrchem přez zásobníky prášku. Po dosušení pak její zbytek odkapává dolů na buben s usušeným prádlem. Po otevření je třeba vše rychle setřít. Taky po čase začala být velmi hlučná při ždímání - ozývá se vysoký pískavý tón, možná nějaká začínající porucha, Zpočátku byla hlučnost docela přijatelná. Odpadní hadice je opravdu relativně krátká a koncovka je tuhá. Doporučuji zaústit volně shora do sifonu jak je vyobrazeno v návodu nebo prostě do vany-umyvadla. Zkoušel jsem ji připojit stahovacím páskem na hrdlo k odpadu, ale vzhledem k tuhosti materiálu hadice (spíše plast než elastomer) je utěsnění problematické.

Marcela Klusoňová S provozem praní jsem velmi spokojená. Sušení jsem si představovala lepší. Prádlo se mi zdá zmuchlané. Možná nám málo zkušeností a ještě vše nemám vychytáno. Mám první sušičku. Objednávka i dodávka proběhla bez problémů. Při nákupu byla inzerovaná prodloužená doba záruky na 5 let. Dotazovala jsem se na stránkách Fagoru, jak zajistit potvrzení prodloužené záruky. Na Fagor jsem již zasílala 2x dotaz, ale zatím bez odpovědi. Prosím o radu a odpověď Vás, protože výrobek byl zakoupen přes Vaši firmu. Děkuji.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(2 recenze)